Zavřít reklamu

Soutěž byla vyhlášena dne 23. května 2020. Výhercem se stal Roman Schejbal, který splnil všechny potřebné podmínky. Výherce jsme již přes Facebook kontaktovali a výhru mu co možná nejdříve zašleme poštou.


Kryt telefonu se dá bezpochyby označit za jedno z nejpoužívanějších příslušenství vůbec a rozhodně by neměl chybět ve výbavě žádného jablíčkáře. V tomto směru bychom vám rádi šli naproti a ve spolupráci s naším partnerem iPouzdro.cz jsme pro vás připravili skvělou soutěž. Nyní máte totiž exkluzivní příležitost získat prémiový kryt značky Pitaka. Tento kryt telefon dokonale zdobí svým designem, nabízí perfektní odolnost a přesně opisuje tvar jablečného telefonu. Jak se tedy do soutěže zapojit?

Jak se zapojit do soutěže?

  1. Sdílejte tento příspěvek veřejně na svém Facebooku.
  2. Dejte like na Facebook stránku Letem světem Applem.
  3. Dejte like na Facebook stránku iPouzdro.cz.
  4. Do komentářů pod tento příspěvek na Facebooku odpovězte na jednoduchou soutěžní otázku, která zní: Za kolik korun si můžete pořídit prémiový kryt Pitaka pro iPhone 11 Pro Max při nákupu na iPouzdru? (odpověď naleznete zde). Zároveň ke svému komentáři přidejte odkaz na kryt, který byste chtěli vyhrát.

Jak vypadá kryt Pitaka Aramid Case si můžete prohlédnout zde:

Soutěž bude probíhat pouze po dobu 24 hodin a k jejímu vyhlášení dojde zítra v 19:00. Je ale nesmírně nutné, abyste splnili všechny výše zmíněné podmínky (u vítěze proběhne kontrola). Dávejte si také pozor na samotnou soutěžní otázku. Její odpověď totiž musíte napsat do komentářů pod příspěvek na naší facebookové stránce, nikoliv u vašeho příspěvku. Výherce získá kryt, na který v komentářích uvede odkaz. Obchod iPouzdro.cz následně zašle výhru výherci poštou.

Nezapomeňte také na aktivaci možnosti zasílání zpráv od uživatelů, které nemáte ve svém seznamu přátel, abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat. Kontrolujte také „Žádosti o zprávy“. Pokud výherce do 16 hodin od naší zprávy neodpoví, proběhne nové slosování.

Související články

Dnes nejčtenější

.