Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Jsem jediný, koho z toho bolí oči? Tzn. Nepoužívám to. Kdyby to bylo o cca 10% světlejší (HEX 333333), bylo by to pro mě použitelné.

  Používat 100% černou nebo bílou je podle všech pravidel návrhu UI chyba. To se píše v první kapitole každé učebnice. DarkMode s tím nesouvisí. Jen hloupost některých designérů.

  Okoun – pokud te z Dark módu bolí oči, máš problém s očima!
  To neni výsměch, to myslím vážně!
  Neplet si to s řízením auta v noci apod.

  Ale duhové tapety, a podporu homo pochodu, duhovych řeminku atd zvládá na jedničku! 😀😀

  Člověk nemusí být hned homofob, aby ho to štvalo. Já proti takovým lidem nic nemám, ale nechápu, proč v mobilu, kde je 10 systémových tapet je půlka z toho duhová.
  Že se dají dokoupit takové řemínky je za mě úplně v pohodě – když chci, koupím si ho, když ne tak ne. Každý mi bude koukat na ruku (hádám, že o to taky jde), ale asi už nebudu chtít, aby mi lidi koukali do mobilu, tak naco těch X druhů duhových tapet?

  Mě to taky vadí ,že se zabývají blbostma jako duhové vlajky a podobné kraviny ,a kašlou na důležité věci.
  A nevidím důvod proč bych měl být homofob?
  Jen protože chci ať to funguje a blbosti mě nezajímají?

  Ty demente, ty “duhové” tapety jsou odkaz na původní logo Applu, ne na žádnou menšinu… Někteří jste fakt vydlabaní…

  Co se tyce dark modu, tak dle meho nejvetsi zlo je, ze si vyvojari v tomhle delaji co chteji – mod se u aplikaci neprepina dle nastaveni systemu. Apple by mel naridit, aby se aplikace prepinaly takto automaticky. Pokud by byly volby celkem tri – svetly/tmavy/dle nastaveni systemu, tak tim lepe.
  Take je skoda, ze se stranky LSA neprepinaji automaticky, jako driv.

  ? mam nastavene automaticke prepinani a se systemem se mi prepinaji i aplikace(ktere dark mode podporuji).

  Nie všetky, ktoré podporujú tmavý režim sa automaticky prepínajú. Dnes som práve narazil na Teams, tá aplikácia sa správa len tak ako sa v nej nastaví a nedá sa nastaviť, aby sa správala rovnako ako iOS a takých je viacero

  Ano, některé aplikace ano, některé ne. Záleží jak to vývojář udělá. Napr. Viber se na macu prepina automaticky ale na iOS ne. Nechápu smysl.

  Největší slabinu vidím, že není automatická možnost mít dark mode v prohlížeči, např. v Safari…. Musel jsem si „koupit“ byť za pár korun Dark Mode pro Safari, ale i tak musím každou stránku přepínat do dark mode ručně… Nebo je tu druhá možnost… Že jsem na to zatím nepřišel nebo jsem „něco zaspal“ :-) Poradíte mi prosím, jak nastavit TRVALE na ios tmavý režimu u Safari?

  Ona je tu ještě třetí možnost, kterou nemůžeš napsat :) a to ta, že píšeš o koze, když se baví o voze.
  To co popisuješ je tmavý režim webové stránky (podobně jako to je tady). Ale s tímhle nemá Apple co do činění, protože to nejsou jejich stránky! Takže nevidíš největší slabinu, protože se mylně domníváš že za to může Apple. vidíš slabinu milionu vlastníku a tvůrcu webových stránek, kteří na to kašlou.

  :-) neztrácí náhodou význam Dark Mode při to, že to chcete mít světlejší (na telefonech s OLED)? U telefonů s IPS je to uplně, jedno, protože to stejně pořád přisvěcuje.

  A jaký by to pak melo smysl kdyby to bylo světlejší tím pádem by to baterií nešetřilo jako true Black

  Melo by jit predevsim o oci a vseobecne o komfort pouzivani, jestli baterka bude mit vecer 35%, nebo 23% jeprece uplne jedno.
  Jestli nekdo na slunci mzoura na tmavy (spatne citelny) displej, je to spis k zamysleni.

  Používám už jen tmavý režim a naopak mě rozčilují „šedivé“ dark režimy, která stále musí svítit… K čemu mi jsou ty poblité šedivé barvy? To pro mně nemá efekt. Asi jako kdyby mi na OLED TV mésto 100% černé dělali vše šedivé. No to by bylo pokoukáníčko…

  Přesně tak, Apple se zabývá blbostma a jednou z nich je DarkMode jejímž designem zabil spousty času a praktický je asi jako smajlík lejna. Někdo to občas použije ,ale obejde se bez toho.

Vložte vlastní komentář

celý text