Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Pokud bych chtěl stáhnout a nainstalovat Mojave. Přepíšu hvězdičky za 10.14.6, počkám až se stáhne a když ho v aplikacích spustím začne se rovnou instalovat? Přijdu při instalaci o data?

  Děkuji za odpověď

  Dobrý den, děkuji za super článek.

  Jen bych se chtěl zeptat, když mám MacBook Pro (15-inch, Early 2011), kde mohu nainstalovat pouze poslední podporovanou verzi: High Sierra verze 10.13.6 (17G11023) – znamená to – podle vašeho článku, že si mohu takto „offline“ nainstalovat i nejnovější MacOS – jakože třeba i Catalinu?

  Děkuji Vám za odpověď. :-)
  Mirek Steiner
  mirek.steiner@icloud.com

  Instalator si samozrejme muzete timto zpusobem stahnout jakykoliv, ale instalace pobezi jen takova, jakou ntb podporuje.

  Jeste dodam, ze u cataliny neni o co stat. Po pul roce uvazuju, ze se vratim na Mojave, protoze apple opet predbehl dekadu a ten system je tak moderni, ze s tim mam akorat trable (a nejen ja).

  Možná tak ty poslední shity, co nám cpou již zadarmo. Ty co se platily. když Apple byl ještě Applem, nejspíš nepůjdou. Zkoušel jsem např. Tigera.

  Poslední aktualizace Cataliny a iOS blbne a odpojuje se WIFI, na vsech zarizenich, co tu mam a predtim jsem s tim nemel zadny problem. Asi si nainstaluju Mac OS Kodiak, Puma nebo Pes či Žirafa.

Vložte vlastní komentář

celý text