Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Pohledte! Revolucni magicky notebook s tloustkou 2milimetry a patentovanymi zakulacenymi rohy! Postacilo pouze odebrat baterii a procesor, coz ale dle pruzkumu vyuziti Magic Mighty Pro Booku Plus 9 z10 z nasich zakazniku nijak neovlivni.

  Dúfam že to nebude taká katastrofa ako nový mac pro

  Tak ten je katastrofa hlavně cenově. Poslední opravdu použitelný Mac Pro byl 2012. Urna je sice krásná, ale nerozšiřitelná absolutně o nic. Současný MP je trochu návrat k tomu původnímu, co nahradil PowerMac G5, ale podle mě by udělali nejlíp, kdyby zůstali u konceptu, jako byl MacPro 5,1, jen ho dále vyvíjeli.

  Hlavně ať nedělají ty kulaté rohy na displeji, jak je to tady v galerii, to je fakt odporný. Nezlobil bych se za menší rámečky okolo displeje, ale víc by se mi líbil třeba návrat MagSafe napájení, nebo klasických USB-A, nebo optického digitálního výstupu zvuku. A co by mě potěšilo nejvíc, by byl upgradovatelný SSD (M.2 NVMe ideálně) a RAM, ale to je asi sci-fi, bohužel. Trackpad je už takhle zbytečně velkej, ať radši zapracují na klávesnici.

  Apple přijde s naprosto novým a revolučním designem! Oproti současným notebookům, které mají tělo, klávesnici a display, budou mít nové modely display, klávesnici a tělo :)

  Revolučný design ala teploš? 🤔 pri ich dementnej logike z posledných rokov dajú display kde je teraz klávesnica, LGBT vlajku kde je teraz display a klávesnicu zo spodku stroja.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.