Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Zajímavé, na fotkách je originální balení včetně samolepek označujících neotevřené balení, ale já jsem dostal krabičku se strženou samolepkou. Stojí dodavateli Ertea za to „recyklovat“ použité zboží?

  Dobrý den,

  dnes jsme obdrželi Vámi vrácené zboží, po důkladné kontrole a srovnáním s ostatním zbožím na skladě bylo zjištěno a potvrzeno, že z naší strany nedošlo k žádnému pochybení a byl Vám doručen perfektní produkt v perfektním balení tak, jak ho výrobce dodává. V případě, že jste si svůj nákup rozmyslel, bylo jednodušší standardním způsobem odstoupit od kupní smlouvy, na což má samozřejmě každý zákazník právo a což samozřejmě plně respektujeme. S pozdravem, Tým Ertea.

  Byla strzena pecet, mam vse vyfocene a Vase kolegyne mi napsala, ze pecete obcas strhavate, abyste se presvedcili o kompletnosti baleni. Coz je u pruhledneho baleni nesmysl. Na miste, kde byla pecet, je vycisteny zbytek lepidla, ale je videt, ze tam pecet puvodne byla. Standardne jsem odstoupil od kupni smlouvy, na to mam narok s peceti i bez pecete. Nemam tedy zadny duvod si vymyslet a ocernovat vas. Naznacujete, ze jsem si to vymyslel, ze jsem proste mohl zbozi vratit. Je to samozrejme nesmysl. Zbozi mi ve stavu tak, jak jej dodal vyrobce, neprislo. Na fotkach LsA je pecet nahore i dole. Ja jsem mel jen tu nahore. Jednalo se tedy o otevrene baleni. Priste si lepe prectu recenze, nez nakoupim v nejakem eshopu. Kdybyste priznali, ze se to mohlo stat, ze jste poslali rozbaleny produkt, nebo kdybyste jej oznacili a prodavali se slevou, nereknu jedine slovo. Ale to, co jste odepsali, potvrzuje me podezreni.
  https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=ertea+czech

  Vážený pane, trváme si na tvrzení, že jste obdržel zcela nový a nerozbalený produkt. Výrobci zasílají různé šarže zboží a ne vždy jsou stejně zabalené. Je dobře, že jste si balení nafotil, jelikož bude jistě patrné, že krabička byla nedotčená, což by u otevřeného balení být nemohlo. Při prvním otevření krabičky vždy dojde k pomačkání nebo prohnutí papíru. I my máme balení detailně nafocené pro případné použití.

  S pozdravem,
  Tým Ertea

  Ja jsem ale krabicku otevrel a produkt vyzkousel, pak jsem si teprve vsimnul, ze tam nebyla pecet, resp. ze po ni zbyl otisk lepidla. Krabicku oteviram z boku tak, aby nedoslo k pomackani. K vyrobku jsem se choval slusne a zabalil ho zpet tak, ze i vas to zmatlo, no vidite :-D.

  Vice se nevyjadruji, at si udela kazdy obrazek sam.

  A kdyz uz jsem Vam to vratil v takovem stavu, ze jste ani nepoznali otevreni, preji hodne stesti s dalsi recyklaci „jako noveho“ zbozi.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější