Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Nejde to tak nastavit. Mám to na minimum a stale to zvoní hodně nahlas. Hlasitost budíku tedy nelze měnit. Je to napevno dané.

  V Nastavení – Zvuky a haptika je zapotřebí mít zapnutý posuvnik – Zvonění a výstrahy – měnit tlačítky.

  Děkuji za upozornění, tento poznatek jsem dodal do článku. Po aktivaci možnosti Měnit tlačítky už hlasitosti vyzvánění (budíku) půjde tlačítky nastavit.

  K cemu je zapotrebi mit v noci hlasitost hovoru „naplno“? Pokud me vzbudi budik, vzbudi me i prichozi hovor. A jak je v clanku uvedeno, bohuzel nelze nastavit hlasitost budiku zvlast. Snad v pristi verzi systemu.

  Tohle uděláte jedině tak, že si, např. v Audacity, vytvoříte zvuk o požadované hlasitosti, nebo např. plynule se zesilující. Tady prostě Apple chrápe – jako i v dalších oblastech, ale i tak je iPhone menší bolest než konkurence.

  jako každej den myslet na ztišení aby se telefon neroztrhal hlasitostí?
  tak to fakt je “ menši bolest jak ukonkurence“. :-D :-D :-D

  Jen bych dodal, že změnu tlačítky provedete jen tehdy, máte-li změnu vyzvánění tlačítky aktivovanou v Nastavení. Jinak měníte jen hlasitost médií.

  A dá se nastavit, že když mám zaplý budík, tak aby mi na zamknuté obrazovce ukazoval čas, kdy je ten budík nastavený a né jenom mala ikonka, že něco zvonit bude?

Vložte vlastní komentář

celý text