Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  ako zvukovo je homepod celkom dobré zariadenie a zvlášť keď sú zapojene dva ako stereo kolega ich má bol som si ich vypočuť ,ale podla mňa je najväčšia slabina pripojenie externého zdroja zvuku ako TV a tým nemyslím apple TV alebo aj CD alebo iného zroja či už drôtovo alebo bezdrôtovo .

  Ja mám dva na stereo hrajú dobre len je problém že sa nedá použiť equalizer.Keď hrajú každy samostatne raz ľavý raz pravý equalizer sa dá použiť.

  Marian – pokud to chápu správně tak samostatně umíte použit eqvalizer? Jak? Homepod hraje super, nicméně ať pustím cokoliv z Apple Music, TV, radio, … vše je docela hoooodně doprovázené basy. Takže jediné řešení je ubírat hlasitost někdy až téměř na “šepot”. Absence nastavení zvuku mě na Homepod celkem zklamala. 🙁

  Áno,ak hrá jeden alebo druhý samostatne tak equal.funguje.Ak to hrá ako pár tak nie zvuk je predvolený.

  Teraz to skúšam.Aby fungoval equal.tak hrá len jeden pod cez apple music a v hornej lište stále mám pripojenie ako stereo ale v hornej lište hlasitosti počítača je zapnutý jeden s tých dvoch podov čo mám ja.Vtedy equal.funguje ale ak na apple music zapnem napr rádio slovensko už to nefunguje jediná výhoda ktorá zostáva je že sa dá ovládať hlasitosť nielen cmd šipka ale aj klasické pridavanie hlasitosťi.

  Je treba vstoupit do systemu tak jak byl vymyslen. Pak to funguje bezvadne a kvalita zvuku je pomerne dobra na tak maly repro tim spis dva ve stereu.
  Ano externi zdroj je problem, atd.
  Nicmene pri systemu ATV + 2x HomePod, hudba pres Apple music, zdroj obrazu apple tv s HBO/Netflix, TV aplikaci, Infuse na stazene veci z NAS, apod. Pak to jede paradne a clovek ma pohodlne vse v jednom.
  „Externi“ zdroje uz neresim. CD si uz nemam na cem pustit, DVD atd stejna historka. A ty co jsem vylozene chtel jsou prevedeny na soubory MKV/MP4 v NAS + Infuse.

Vložte vlastní komentář

celý text