Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Zdravím – opravdu stránky ověřují, ze hacknul? domnívám se, ze to znamená, ze e-mail byl nějak kompromitován (je uveden v jakých seznamech) ale nemusí to znamenat, ze primo hacknut..

    To neznamená, že mě ho někdo haknul a jsem nějaké databázi a hlásí změňte si heslo. Pokud ho teď změním a stále to hlásí že mě někdo haknul tak je to podvod a navíc mám dvoufázové ověření. Takže zase nějaké fake. Ta databáze je vytvořena z nějakého úniku dat, která koluje na internetu. Jenže bere taky v potažmo hesla k e-shopu, sociálním sítím, aplikací atd. kde se e-mailem přihlašujete. Takže používat dvoufázové ověření by bylo na místě.

    Přesně tak, článek je hodně zavádějící, chtělo by to více přemýšlet, hledat zdroje a až pak teprve psát pohádky o „hacknutí“….

    Přesně tak, neznamená to, že e-mail někdo hacknul, ale pouze to, že na př v roce 2004 byla ukradená hesla a přihlašovací údaje třeba od CDprojectu a že jste tam zaregistrovaní tak by bylo na místě si heslo změnit. Toť vše, neni to tak, že by hned někdo šel na váš e-mail pokud mate všude jiná hesla, tak není problém.

Vložte vlastní komentář

celý text