Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Bída třená s nouzí. Je tristní, jak málo toho nabízejí. Obsah se přidává opravdu jen velmi pomalu. S takovým tempem to začne být zajímavé až za dvacet let.

  Nesmysl, vzhledem k tomu, kdy začali, tak nabídka není špatná. To že jsi rozežraný z Netflixů, HBO Go apod. ještě neznamená, že je nabídka mizerná. Pa

  To, že je to od Apple neznamená, že je to nejlepší. Tak například Apple Music se se Spotify dalo srovnávat už od začátku, i když zde byly nějaké nedodělky. Tohle je ale propadák… Stačí si udělat odpočinkovej víkend, na všechno kouknout a pak to udělat zase za půl roku a zbytečně neplatit. Zatím to není vůbec v ničem lepší než Netflix nebo HBO.

  Protože filmy/seriály a hudba jsou to samé. Protože zaplatit licenci na hudbu je jako zaplatit licenci na film či seriál. Sděl mi jedinou streamovací službu, která měla v začátku několik desítek nebo stovek filmů/seriálů? A k tomu titulky pro naší mini zem? Nevyjmenuješ ani jednoho, viď?
  A srovnávat Spotify/AM s filmama/seriálama, tak to svědčí o tvojí negramotnosti.

  Sory, nekoukal jsem na diskuzi ke článku. Jasně, že streamování hudby a filmů je něco jinýho, ale proč se zaměřuje Apple jenom na originální obsah? Neříkám, že služba bude propadák za dalších 5 – 10 let, ale neříkej mi, že je tohle konkurence pro Netflix nebo HBO, zaměřili se kromě originálního obsahu i na ostatní… Apple si jde svou cestou, ale ne vždy je to ta správná. A bez ohledu na to, že služba je úplně nová, tak už měla před sebou několik streamovacích platforem, ze kterých se mohla poučit. Vydat službu s tak málo seriály a filmy je dost na nic… Pardon, ale obhajovat tuhle službu před Netflixem je mimo… A to neříkám, že Apple tv+ bude špatná pořád.

Vložte vlastní komentář

celý text