Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Působivé. iPhone měl pochopitelně jailbreak.

  Iphone mel funkci sheepjail, ma lakat ovce aby verily ze to je s nim cele natocene a ze je proste “lepsi”

  Nemám důvod nevěřit, že to nebylo natočeno jen a jen na iPhone.
  Uvědomte si, že to točil profík a určitě to ještě náležitě prohnal nějakým SW.
  Nikdo z nás jablíčkářů a ani z vás androidomilců nikdy takový videjko nenatočí.
  Páč na to prostě nemáme zkušenosti a zřejmě i možnosti. Tak přestaňte hejtovat.

  FilmicPro- zjisti si něco o té aplikaci, možnosti s nastavením a reálné natáčení s gimballem….

  Ale sorry , negramot jako ty …co musí dělit lidi na druhy hospodářských zvířat , zřejmě nemá ani tušení o tom jak se takové video natáčí….

  Tak znovu, ukaž mi androidí telefon a JEHO nejlepší aplikaci na natáčení videa.

  Překvap mě, pokud to nesvedeš nebo nemáš pádný argument pro diskuzi (do které si vstoupil), a hodláš si hrát na trolla nebo “borce co má v kapse huawiii za 10k a je top” – tak nejsi nic jiného než idiot :) ale co jiného soudit podle tvého nicku, způsobu vyjadřování a argumentu který jsi přitáhl…

  Tyto videa mají dokázat jediné… že kompaktní přístroj, který před x lety uměl prakticky minimum toho co dnes, zvládne mnohem více … například to k čemu slouží technika za 10x větší částky… ale to a účel nikdy nepochopíš …

  Jeste, ze zadni frajeri co si hrajou na borce, protoze maji v kapse Jabko za 30 tisic tu nejsou…

  Predpokladam ze Apple a specialne Leitch nie je odkazany na fejkovanie sameho seba. Iba kamera z nikoho kamerana neurobi! Ked vies ako tocit, mozes dosiahnut vyborne vysledky s hocicim. Postprodukcia (colorgrading etc) sa robi aj s materialom natocenym s Red ci Arri.

  Jak jsem předpokládal, pádný argument nikde. Nebral jsem v potaz cenu telefonu vs funkce :)
  Na borce si tu nikdo nehraje, ale bohužel jsi nepochopil že mezi sebou mohou soupeřit přístroje ze stejné kategorie.
  Pokud dojdu ke srovnání modelů jiných značek, není o čem diskutovat. Uživatel Ťamtťungu nebo podobného monopolu , nikdy nepřizná že přístroj ve stejné cenové kategorii, nedosahuje zdaleka takových technologických kvalit. A to i přes to že se o to snaží.

  Chápu, tobě jako běžnému uživateli to může být víceméně jedno. Na co by ti bylo nastavení kamery, zvlášť když netušíš jak se s ním zachází.

  Moje polínko do tvého ohníčku se týkalo aplikace na video- o které je i tento článek. Evidentně se k tomu nemáš jak vyjádřit, a plácáš kolem sebe vodu v docela mělkém rybníčku.

  samozřejmě to není jen o telefonu, přestože má kvalitní hardware, je to i o střihu, výkonech herců, a podobně. kdyby kterýkoliv laik měl k dispozici tu nejkalitnější techniku, co existuje, nevytlačí z toho video, které by tomuhle sahalo po kotníky. napčíklad kvalitní pianista taky pokáže nějak rozeznít dětské piáno a vytlačit z něj maximum a když si za nejlepší křídlo sedne člověk, co nikdy nehrál, může tam brnkat halabala co chce a nic víc nezmúže. tím nechci shazovat iphone samozřejmě, píšu to proto, že není dúvod nevěřit, že to na něj nebylo natočeno. obstojný nastroj v rukou profíka a dalších lidí kolem, dokáže kouzla.

Vložte vlastní komentář

celý text