Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tento server nerobi nic zadarmo tak silne pochybujem ze by tu bola nestranna recenzia na nejaky eshop 🙂. Takze story ze anonymne si objednali 2 telefony neverim.

  Jedná se o zcela standardní zpoplatněnou recenzi, kterou u nás využívají veškeří partneři. Nicméně pro její objektivnost skutečně nešly iPhony na adresu redakce, ale na dvě adresy dvou lidí (což dokládá i to, že byly telefony zaslány ve dvou balíčcích).

  Aby se uštřilo, dojde vám klasická kartónová, a možná trochu i nevzhledná, krabice, jejíž obsah je ale perfektně zabezpečen. Věta „těžko by se dalo předpokládat, že v krabici je iphone“ je myšlena tak, že v „ošklivé“ krabici dojde opravdu hezké a bezpěčně zabalené zařízení.

  Důvěra je podstatná, ale nedivím se opaku v názoru u některých lidi.
  Garance záruky 12mes. by neměla být podávána jako benefit. Je to povinna min. zak. zaruka pri prodeji použitých výrobku. A garantovat dodržování zákona, tedy povinnost, je přinejmenším zcestné.
  V každém pr. přeji obchodu odolnost proti všemu, co jej muže zdiskreditovat.

  Placas nesmysly. Na pouzite zbozi zadna povinna zakonna zaruka neexistuje. 12 mesicu je tak prijemny bonus.

  Na internetu je toho spoustu, ale nejpravděpodobněji není zákonem daná. Za mě je 12 měsíců celkem příjemných, na použité zboží.

  Adam – vážený pane, ke všemu jsi jeste i právní amatér!
  Ani zdaleka jsem nevyjádřil skutečný charakter tvé osoby a osobnosti, neboť neexistuje adekvatni způsob popisu!
  Nicmene napovim, ust. z.c. 89/2012 Sb. včetně souvisejících a podřízených obecně závazných právních predpisu!
  Zřejmě ve tvém pr. ani to nepomůže, bohužel.

  Chtěla bych se zeptat když je Teda A zboží je jako nový?

  Koupil jsem tam Iphone pro sebe a manželku pro sebe 8 a pro manželku nove SE a oba jsou super. Kapacita baterie u mne 92 % a u SE dokonce 96%.
  Navíc jsem k tomu chtěl objednat i silikonové kryty a 3D skla. Samozřejmě jsem to objednal jen jednou a z eshopu mi ještě ten den volaly jestli to není překlep nebo to chci na oba telefony. Jejich přístup je super a jsou velmi laskaví a vstřícní. Můžu jen vřele doporučit

  Koupil jsem od nich iPhone 8 kategorie A a musím říct, že krom krabičky mi přišel téměř jako nový telefon, bez jakýchkoliv poškození. Dokonce i reklamaci mi už vzali a nebyl žádný problém s ní.(Přestal hrát spodní repracek) Za mě můžu doporučit ;)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.