Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Nechápu, jak za takovou službu mohou chtít víc než půl dolaru měsíčně. Větší cenu to zatím nemá. Jenže zavřeli ústa té části uživatelů, která si v posledních dvou měsících koupila něco nového, takže to dostali na rok zdarma. Nebýt toho, byla by kritika mnohem hlasitější.

    Tak nechapej dal. Urcite to ma cenu jednoho obedu, jednoho kafe v SBX nebo jednoho casopisu. Blesk neni casopis, ale inzerce pro ovce a bulvarni zvast. Trosku mimo chtit cenu jako v dobach komunismu.

    Těžce mimo jsi jedině ty, v porovnání s Netflixem,s počtem pořadů, které Netflix nabízí, a kolik nabízí Apple, je i ten půl $ strašně moc.

    ”Apple tedy de facto zazdil věci, které by zřejmě běžné uživatele zajímaly o poznání více nežli tuna trailerů k filmům či seriálům, které ještě ani nejsou ve službě k dispozici.“ – No … asi to bude překvapivé, ale trailery se dělají primárně proto, že ten konkrétní film nebo seriál ještě není k dispozici…a osobně je mi celkem jedno jestli budu znát přesnou vteřinu vydání… až to bude tak to bude

    no idu na to dobre… sice tych 4.99 za par serialov a jeden film je naozaj trochu mimo misu, ale… sprepadenci, rozpozeral som si morning show a for all mankind a popravde som zvedavy na pokracovania… damn you Apple!!! :P

Vložte vlastní komentář

celý text