Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  EQUA Bank.. Dobrý den, koncem roku bude zahájeno interní testování a, pokud vše proběhne v pořádku, během několika týdnů bude Apple Pay spuštěno pro všechny. Věříme, že doba mezi finálním testováním a ostrým provozem bude zkrácena na minimum. :) Dan, Equa bank

  Mám Premium konto u CSOB. Platební karty u tohoto produktu jsou VISA Dnešním krokem CSOB docela tento produkt sama banka devastuje.

  Přesně tak. Když jsem si Premium zakládal, jedn z argumentů banky byl, že mám mít MC i VISA proto, abych neměl ve světě problémy s placením. Teď tenhle argument nabourávají…komická banka, opravdu…

  Stejny problem.. cekam na tuto sluzbu uz dlouho a nakonec, kdyz ji spusti tak premium klienti maji porad smulu a musi si pockat do konce roku na testovani, ktere muze klidne prodlouzit toto cekani. Pevne doufam, ze zajit do banky a vyridit si vymenu VISA na Mastercard by jit mohlo, ale opravdu musim toto jako „premium klient“ podstupovat?

  Souhlas, i když jen zčásti. Taky mám Premium, nechal jsem si ale kvůli výhodám a cestování vystavit i kreditku MC World Elite, tu jsem přidal do Wallet bez problémů.

  Moze my niekto vysvetlit ako sa UZIVA platba mobilom, sak je to komplikovanejsie ako prilozit kartu ?! ci?

  Mobil vylovíš z kapsy rychleji než kartu z peněženky, kterou máš v kapse. Navíc já třeba často chodím úplně bez peněženky, ale bez mobilu ne – v tomhle mi to hodně pomáhá. A to nejdůležitější – jde to i hodinkama a tam už vůbec člověk nemusí nic lovit z kapes. Prostě natáhne zápěstí je čtečce.

  tahat mobil k terminálu už začíná být skoro pravěk, stejně jako přikládat kartu. nejlepší možná volba, je přiložit AW a nic nemusíš nikam schovávat a můžeš se soustředit jen na nákup. samozřejmě platit telefonem je mnohem lepší než kartou, kterou lovíš z peněženky. ale pouze s hodinkama to má to kouzlo.

  Mě tak nějak furt ta karta příjde nejlepší..stejně jí furt tahám s sebou, je to takovej lehounkej kus plastu, proud to nežere, nemusí se nabíjet, jen se pípne a do pětikila i hned odchází a ne všude jsou terminály vhodně nastavěný na platbu hodinkama, si člověk vykroutí ruku.

  Kromě ČSOB ani RB (Raiffeisenbank) zatím nepodporuje karty VISA a to MC u nich jedou již nějaký měsíc. Taky nikde žádné info o tom ale ze strany banky nezaznělo.

  Tak hlavne platba hodinkama nebo telefonem je pohodlnejsi, neni při tom videt zadnych udaju a nemusim zadavat PIN, platil jsem hodinkami castku 24000,- bez zadani PINu, ani jsem nemrkl.

  To mi příjde dost nebezpečný. Tuhle částku bych si tuplem ověřil PINem

  Proč? Na hodinkách je člověk ověřenej… Stačí odbourat zvyklosti a je to OK, placení mobilem/hodinkama je úplně perfektní. Nejlepší je mít všechno při jednom, protože když má člověk u sebe hodně karet, ještě kartičky do obchodů atd., tak je to dost na nic, Apple/Google Pay vyřeší karty, Stocard kartičky v obchodě.

  Akorát že u České Spořitelny to bylo naopak. Tam šla nejdříve VISA a pak až MC. Já to vím moc dobře protože mám MC od ČS a Visu od ČSOB.

Vložte vlastní komentář

celý text