Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Změnil jsem si předplatné na studentské, ale apple tv+ mi nabízí týdenní zdarma a pak 139Kč měsíčně. Funguje to někomu? Nebo musím počkat než mi doběhne individuální předplatné a až po zaúčtování 69Kč za studentské předplatné a teď mám smůlu?

  Pokud jsi měnil druh předplatného na studentské, tak začíná běžet od následujícího období, tedy v tuto chvíli ti studentské neběží! Stačí se podívat v nastavení na předplatné, které mas a vše je jasné!

  Takže vlastně taková diskriminace na základě věku a toho zda jste student nebo ne. Je to samozřejmě věc firmy, ale když si vezmu jak se tady všude diskriminace kritizuje a když Vám někde jako cizinci napočítají víc je to skandál mě to přijde docela zvláštní, že jim to prochází

  To je stejná diskriminace, jako že studenti neplatí sociální a zdravotní! A co ty slevy na hromadnou dopravu! To je teprv skandál a to to je na státní úrovni!
  Studenti by se měli stydět. Téměř nepracují, studují většinou za peníze ostatních a ještě si jim firmy dovolují dávat slevy, aby z nich po skončení školy byli lidi platící si plné předplatné.

  Myslím, že kdybys někdy studentem byl, tak takový blábol nenapíšeš. I když výjimky samozřejmě existují

  Zdravim… uz jste si vsimli ve tretim dile FOR ALL MANKIND zabery z Prahy a Ostravy?
  „Ostrava zdraví první kosmonautku“
  Serial doporucuju a tohle me opravdu pobavilo :)

Vložte vlastní komentář

celý text