Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Maji v tom bordel. Napsalo mi to ze na mem zrizeni muzu mit 1 rok zdarma. Po potvrzeni a autentikaci, nejste kvalifikovan pro HW offer (iPhone 11 pro), zaplatte 139kc :-) At jdou do kopru…

  Bordel bude u vás… stejná situace u mne doma, “objednáno” asi do 20 vteřin, včetně potvrzení a přijatého e-mailu o zprovoznění služby. Nechápu vás a vám podobným. Je to tak US easy…

  Mě spíše zajímá, když mám studentské AM, tak jestli se do toho vážně počítá i TV+?
  Já nic neaktivoval, předplatný nikde nevidím.
  A vztahuje se studentské předplatné i do rodinného sdílení?

  Já mám studentské předplatné Apple Music a Apple TV+ mi funguje. Nic navíc jsem potvrzovat ani platit nemusel. Prostě jsem otevřel aplikaci TV a k obsahu mě to samo pustilo. Co jsem četl na internetu, tak toto studentské předplatné se k rodinnému sdílení použít nedá. Ale to jsem sám nezkoušel.

  Mě se to taky samo aktivovalo. Ale nic jsem oficiálně nečetl ani nehledal, že by tomu vážně tak mělo být, krom článku na LSA. Spíše mě děsí informace, že to nevidím v těch Předplatných, jako součást třeba AM.
  No já to „zkoušel“. Prostě máma tam má 7 denní zkušební domu a poté 139 Kč.

  Tak jsem se dočetl, že to je vážně ke studnetskému AM. Ale v předplatných to zřejmě nebude a to z důvodu, že je to zdarma ke studentskému AM. Tudíž to není bráno jako nějaký balíček speciální nabídky, aby to tam bylo vidět. I tak bych byl raději kdyby to tam bylo vidět :D

  Práve pozerám tie podmienky a Apple všade píše, že musí ísť o zariadenie kúpené od Apple, alebo autorizovaného predajcu. Tak neviem… MacBook mám od Alzy (ak sa dobre pamätám, nie je autorizovaný predajca, len reseller)… Síce mi to stále vypisuje že mám 7 dní zdarma, ale pustil som si seriál aj bez aktivácie. :D Zdá sa mi, že je v tom trochu chaos. :)

  Taky se mi na Macbooku objevila aktivace na 7 dní zdarma, přičemž mám iPhone 11 Pro Max. Ale je možné, že na mobilu to nabídne.
  Co mě však zaskočilo je, že jsem jen klikl na aplikaci a ono se to už samo zaktivovalo? Jsem zahraničí, takže nechci, aby mi už platilo předplatné.

  A myslíte, že je možné, využít službu 7 dní zdarma a zaktivovat roční předplatné později? Přece jen bych spíš ještě nějaký čas počkal než tam bude víc obsahu.

  Tak úspěšně aktivováno. Akorát mě zarazilo, že je zdarma pouze Apple produkce, kde se mi osobně nic nezamlouvá. Když se chci třeba podívat na 15 let starýho Raye, tak to po mě chce další peníze. Očekával jsem službu podobnou Netflixu nebo HBO GO, kde si zaplatíte nějakou částku a koukáte na všechen obsah. Chápu, že jsou zpoplatněny novější filmy, třeba Avengers: Endgame (btw za 249 Kč). Ale to, že budou zpoplatněny i opravdu staré kousky jsem vážně nečekal. Jsem zklamán.

  Pokud jsem vše správně pochopil, tak roční “bezplatné” předplatné, které musí pro aktivaci uživatel koupit za Kč 139,—, není bezplatné, nebo ano?
  Pokud se jedna o “bezplatný” proces, neměl vy nikdo nic platit, tolik význam onoho přídav. jména.
  Ze by – nechci slevu zadarmo? Nebo význam slova “free” v CZ znamená zaplatit?

  jak to tak vypada, tak bezplatny je pouze pristup do aplikace. Vse ostatni se plati budformou koupe nebo pujceni. Dost zavadejici. Mel jsem zato, ze kdyz rok zdarma, tak i se sledovanim. Po roce se tedy bude platit 138 mesicne ajeste pujcovne. To neni spravna cesta.

  Přesně tak. Tohle jsem taky nečekal. Platit za přístup + ještě za obsah. Pokud vás teda nebude bavit jeden z těch 3 seriálů, které jsou z Apple produkce. Myslím, že Netflix a HBO GO můžou být v klidu. Tato služba je opravdu nepoloží.

  Aktivoval jsem na základě mailu od Apple TV+ roční bezplatné předplatné ( v prosinci jsem koupil Apple 11xs), ale po hlubším prozkoumání jsem o tuto službu ztratil zájem a chtěl bych ji stornovat. Bohužel jsem však nenašel na zrušení služby nikde postup. pouze jsem našel, abych v nastavení v telefonu přešel na předplatná, kde by měla být možnost to zrušit, ale mně to tam píše, že nemám žádné předplatné. Mám obavy až uplyne 1 bezplatný rok, tak mi automaticky naběhnou platby 138,-Kč/měs. za něco co nechci. Můžete mi někdo poradit.
  Díky

  Dobrý den, chtěl bych se optat, jak Apple TV aktivovat, manželce jsem minulý týden zakoupil iPhone 13 pro , od včera i já vlastním iPhone 13 pro Max, ale TV zdarma není, chce to po mě poplatky za měsíc. Jak tedy na to? Díky

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.