Zavřít reklamu

Jablečná streamovací platforma Apple TV+ se blíží raketovým tempem a již 1. listopadu se objeví na našich obrazovkách. Apple nechce nechat nic náhodě a rozjíždí reklamní masáž na plné obrátky. Kromě toho se snaží také kontaktovat známé herce, kteří by si mohli v některém z chystaných snímků zahrát. Podle producentů se však jedná teprve o začátek a většina překvapení nás v budoucnu ještě čeká. První rok má však sloužit jako alfa a omega budoucích plánů, která udá směr, kterým se bude platforma ubírat.

 

Snad nikdo po představení seriálu See a For All Mankind nepochybuje, že se je na co těšit. Přesto ale jablečná společnost nepřestává překvapovat a den co den přichází s dalšími střípky informací, které mají fanoušky pořádně vyburcovat a připravit je na nadcházející spuštění služby. O to samé se pokouší producenti Zac van Amburg a Jamie Erlicht, podle nichž je vydání teprve začátek a jakýsi rozjezd, jenž udá Apple TV+ směr, kterým se bude v budoucnu ubírat. Podle oficiálních slov je první rok daleko vytíženější a nabitější, než producenti čekali a druhý rok toho má nabídnout ještě podstatně více. Kromě toho Apple čelí konkurenci ve formě Netflixu, Hulu a Disney+, která má v zásobě desítky a stovky originálních snímků. Ani toho se však společnost nebojí a tvrdí, že na rozdíl od svých rivalů sice nenabízí bezednou jámu plnou rozmanitých filmů a seriálů, ale zato se snaží vše vynahradit kvalitou a netradičními počiny.

Celkový obsah na Apple TV+ je tedy ve finále o poznání chudší než u konkurence, ale zato se má jednat o něco, co dosud nikdo neviděl. Podle Erlichta se oba producenti snaží, aby byl 1. listopad teprve začátkem a jakýmsi prvotním krokem na dlouhé cestě. Kritici sice přijali premiéry některých seriálů a filmů poměrně vlažně, ale to na dosavadním plánu nic nemění a společnost hodlá vydávat své snímky přesně tak, jak slíbila. Zároveň se podle producentů můžeme těšit na zcela nový, neobvyklý zážitek, jenž nám nabídne dosud nepoznanou úroveň sledování televizních pořadů. Jedná se o poměrně silná slova, ale uvidíme, zda služba dostojí svým slibům. K tomu se ostatně vyjádřil sám Jamie Erlich, podle nějž Apple jen tak ze své cesty neuhne.

„Ať už se po vydání 1. listopadu stane cokoliv, rozhodně to jakkoliv neovlivní to, na čem celou dobu pracujeme. Jsem nadšený, že svět konečně uvidí finální výsledek toho, do čeho vkládáme tolik úsilí a prožije zcela nový rozměr sledování televizních pořadů. Jedná se o neobvyklý zážitek, který bude s trochou štěstí oceněn,“ vyjádřil se Erlicht. Nezbývá tedy než čekat, zda mluví pravdu a Apple TV+ bude vážně takovou peckou, za jakou se vydává.

Související články

Dnes nejčtenější

.