Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tak co chcete od LSA, dostávají za to zaplaceno. Není to jen Alza, ale i iWant. Psal jsem do fóra článek o skle FlexiGlass na iPhone 11 od iWantu, že klamou zákazníky.. v návodu něco jiného, v popisu na stránkách něco jiného a realita úplně jiná.., no prostě konec za 1090Kč. A myslíte, že se můj příspěvek zveřejnil? :D

  Hele Mirku, postav si svuj web. Starosti s reklamou nebudes muset mit, protoze tvuj web nebude nikoho zajimat. Mas uvazovani socky, a proto sedis na lavicce neuspesnych a brecis v diskuzich.

  Že ty posloucháš Rytmuse, nebo podobný nesmysly viď? Zní to jak text z těhlech sraček co píšeš :D Jistě jsi úspěšnej :D

  mAdam, úplně tě vidím, jak tyhle hustodémonskykrutopřísné hlášky říkáš doma před zrcadlem, když tě rodiče pošlou si vyčistit zuby.
  Tak jsem zvědavej, jestli se dobře učíš, abys pak na konci roku neseděl na lavičce neúspěšných :-D

  Tak novinka, příspěvek tam najednou je, teď jsem se tam díval (ve fóru iOS zařízení) To tam museli dát snad po 10ti dnech až.. Tak si přečtěte o iWantu a jejich „vlastních“ produktech..

  Vážený pane, naštěstí máme login odchozích mailů, které vás upozorňují na schválení příspěvku. Váš příspěvek byl schválen včera večer, takže ne až nyní…. navíc jsme jej osobně poslal managerům iWantu aby se mohla věc vyšetřit a učinit nápravu. Roman

  Tak to jsem rád. Tedy se omlouvám, že jsem měl pochyby, že ani vy příspěvek nezveřejníte (iWant hodnocení nezveřejnil – a to jsem ho napsal objektivně), je to již nějaká doba co jsem ho sem k vám dával a vzhledem k tomu, že se neobjevil během pár dní, přestal jsem fórum sledovat a nabyl jsem dojmu, viz prvotní příspěvek.

  Nicméně za poslání do iWantu děkuji.

  Nemyslím si, že by to bylo zneuctění památky Jobse tím, že v reklamě Alza jsou mobily huawei, xiomi a další .. však dneska mají na poli inovací těžký náskok přes Applem a co inovuje Apple? Udělá jen rychlý čip, který v praxi není využitý. Inovace konektivity, displejů, ovládání, materiálů a dalších věcí vedou Asijské firmy. Díky USA sankcím i už i huawei začně vyrábět čipy vlastní , rip Jobs a rip jeho myšlenkám. Cook je největší zneuctění Jobse!

  O Applu a obzvláště o Timu Cookovi víte …. a to zdůrazňuji …. naprostý kulový. Tim Cook Apple nejen že zachránil, ale především díky jemu se stal Apple tím velikánem, kterým dnes je. Steve Jobs byl sice vizionář, ale neuměl vyrábět, neuměl vyrábět masově a především, neuměl vyrábět se ziskem.

  Tyto skutečnosti v Applu vybudoval až Tim Cook. A přesně proto si jej SJ také najal.

  Jasne, a proto je Cook CEO a Apple nejhodnotnejsi znackou v historii. :-D

  Když má Apple 60% marže tak je jasný, že se zisky hrnou. Ale technologicky je apple pár let pozadu. Ještě že má apple fanatické uživatele. Ty by kupovali i Alcatel v obalu iphone, kdyby to stačili do apple storu.

  Za to Petr má rád Android. Petr rád sdílí svá data s Googlem. Petr je produkt. Petr nemá soukromí. Nebuď jako Petr.

  @Svetr: a proto radsi sdilis sva data s cinskou vladou pres priposrany Apple, ze? Nenech se vysmat, to aplovske „nasi zakaznici neikdy nebudou nase zvozi“ je jen pro hlupaky.

  jeste porad je tu sem tam clanek, ktery stoji za prectení. a jako dan za to musím vytrpet reklamu a prevleceny trapnosti. jen mam chvilemi pocit jestli ta dan není neprimerene vysoka…

  Koukám, že servery o Applu jsou stejně opožděné jako Apple samotný. Před 18h, Alza dnes rozjela novou reklamní kampaň. vážně jsem jediný, kdo tuhle reklamu vidí v televizi už minimálně 14 dní? Nebo je má televize natolik nadčasová? 🤔

  Pro PETR: Vůbec bych tu nekomentoval ekonomické údaje Applu nebo Samsungu nebo kohokoliv. Já jako letitý zapřisáhlý uživatel androidu po přechodu z vlajkových lodí s androidem na iPhone nemůžu říct ani popel. 22.9.2017 jsem si v San Diegu vyzvedl iPhone 8 Plus. Od té doby se mi telefon nerestartoval, nevypnul, neseknul ani jednou. To bohužel o androidu nemohu říct. A ekosystém iOS vs MacOS atd je bezkonkurenční. Veškeré propojení bez použití aplikací třetích stran si troufám říct, že skoro nikomu nefunguje. A budu rád, když mě někdo vyvede z omylu. Která jiná firma udržuje aktualizace i u 8 let starých zařízení?

  No vidíte, já mám úplně opačnou zkušenost. V roce 2017 jsem po dlouholetém používání iPhonů přešel na Android a upřímně? Byl jsem prekvapen, že všechno funguje, baterie drží, neseká se, nerestartuje a aktualizace jsem měl stále až do teď, kdy jsem koupil nový mobil, ale údajně bude aktualizace i teď. Pravda, používám Xiaomi, nevím, jak jsou na tom jiné společnosti, ale vím, že například Samsung s7 má stále nejnovější aktualizace androidu. A upřímně, s těmi aktualizacemi na nejnovější iOS 8 let bych se moc neoháněl, aktualizace sice jsou, ale starší mobil se poté stávají prakticky nepoužitelným. Vím to ze své vlastní zkušenosti z iPhonu 4s, 5, 5s a 6s.

Vložte vlastní komentář

celý text