Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Dříve se tomu říkalo „relikvie“ svatých :-) a taky stály majlad. Za kousek nějakého pochybného zubu třeba takový Karel IV mohl postavit nejeden dům v císařské Praze.

  Proč ne. Je to náhodou super. Kdo nechce, tak ať to nekupuje, nikdo ho přece nenutí. Časem budou mít obrovskou hodnotu. Pochybuji, že budoucí majitele budou telefony normálně používat, pouze je uloží a budou čekat na zhodnocení investice. Stejně jako já.

  Tady je to zase ,,samej zaprděnej omezenec”. Hrozná ostuda.

  Chtěl jsem objednat edici s Alim, ale už je pryč, stejně jako ty po jednom kuse.
  Alespoň se na mě dostalo s korálem od Steva.

  Edit: Předobjednávka potvrzena a součástí bude certifikát pravosti.

  Pane Brodský, můžete mi říct co se na tomto má zhodnotit? Telefon za 5-8 let nebude mít prakticky žádnou hodnotu (bude zastaralý), to že ho někdo postříbřil/pozlatil něco stálo, aby na tom něco vydělal tak to prodal se slušnou marží…tudíž ani obsah vzácných kovů nebude kdo ví jak velký… a bude to naprosto obyčejné těžítko asi jako apple watch první generace…
  Jen to poukazuje, že za peníze si vkus člověk nekoupí a mít peníze v něčem takto bezcenném je opravdu, nezlobte se, hloupost.

  Nějak se mi nechce věřit, že firma Caviar nejdřív někde na aukci vydražila rukavice ze zápasu „Thrilla in Manila“ za částku pohybující se klidně k miliónům, aby ji následně rozřezala na malé kousíčky a dala k telefonu.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější