Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  To dava urcite smysl :-D

  Ano, smysl to dva, pokrytecka spolecnost svym zakaznikum tvrdi, ze jejich data jsou privatni a v bezpeci vymeni tato data s cinskou vladou jen proto, aby je nevyhodili z cinskeho trhu. Takze asi tak. Google to alespon otevrene priznava, Apple si hraje na svatouska a kde nic, tu nic.

  Vy jste přesně ten typ, který se nechá lehce ovlivnit vším co se píše :) Nevtipnější je ta část, že to google přizná. Myslíte po těch všech aférách s jasnými důkazy? :D Já jsem asi slepý, ale ještě jsem neviděl jediný přímý důkaz o odeslání a sbírání nějakých dat.

  @Petr: a věříte, že je mi úplně jedno, co si o tom myslíte Vy?
  To, že Apple skáče tak, jak čínská vláda zapíská, je bohužel holý fakt. A že Vás Apple prodá komukoli, kdo mu pohrozí ekonomicky, je prostě také fakt.

  No zatím je to na bázi: Jedna paní povídala. Myslím, že APPLE není sebevražedná firma a i když leze Číňanům do prdele, tak tohle by si s daty Evropanů a Američanů asi nedovolil…

  Tak toto snad nemůže nikoho překvapit, ne?
  Pro Apple je trh v číně ten nejdůležitější. iPhony jsou designem cílené právě na číňany / asiaty obecně.

  Vzhledem k tomu mě vůbec nepřekvapuje, že Čínská vláda si dala ultimátum, protože může. Apple prostě buď bude poskytovat data, nebo dostane ban. Což si ale nemůže dovolit.
  Tipuju že věcí co nevidíme bude mnohem víc. :)
  A to řikám jako uživatel celého ekosystému Applu.

  To je furt plná huba řečí o toleranci, podpoře menšin a pak se dozvíme, že přihřátej šéfík nechavá mazat aplikace které pomahaji protestujicím nebo, že Vás prodá za pár dolarů Číně

  Ať se šikmooký klidně podívají na co koukám 😁

  Presne ako píšeš. Nič sa nezmení keď sa pozrú a nič sa nezmení keď sa nepozrú. Život pôjde ďalej aj bez tohoto fanatizmu hrania sa na nejaké súkromie. Nie tak dávno sme nemali žiadne súkromie a ľudia sa viac stretávali a boli súdržný. Teraz mame kopec súkromia ktoré si musíme strážiť , lebo príde niekto kto nám ho ukradne a predá niekomu inému :)))))

  Niekedy sa mi rozum pozastavuje čo sa tu píše. Kam táto spoločnosť vlastne ide ? Ešte nie tak dávno bolo každému úplne jedno aké informácie a kam idu. Teraz sa zneužitie osobných údajov trestajú spoločnosti a GDPR ani nikdy nebolo a ako sa dobre žilo. Teraz sused nepozná suseda, mame veľkého brata ktorý dozerá na všetko. K čomu je toto vlastne dobre ? Čo tak dôležité o sebe Radek a tebe podobný majú keď sa boja že informácie o vás získa sfanatizovana Čína ? Aj keby tie dáta získala , tebe to nejako v živote uškodí ? Je doba dátová je jasne že toto bude migrovať Či kvôli reklame alebo štatistike. Jediná bezpečnosť a ochrana na internete je používať zdravý rozum. Neexistuje spoločnosť ktorá by toto dokázala držať na 1000% a skôr či neskôr niekde niečo sa šuchne a prask. Nastáva domino

Vložte vlastní komentář

celý text