Zavřít reklamu

Pokud jste příznivci Nike edice Apple Watch, dnešek jste měli zajisté v kalendářích zakroužkovaný již hodně dlouho. Právě na pátek 4. října totiž letos připadlo spuštění prodejů této edice, kterou Apple již dlouhé roky ve spolupráci s Nike připravuje. Stejně jako v předešlých letech však není svým způsobem moc o co stát – tedy oproti klasickým Serise 5. Pokud čekáte, že hodinky nabídnou kvůli tomu, že na pulty obchodů dorazily o dva týdny později než klasické varianty, něco skutečně velkého navíc, musíme vás i letos zklamat.

Stejně jako v předešlých letech ozvláštnil Nike svou edici Apple Watch pouze exkluzivními ciferníky, které jsou letos inspirované jeho slavnou větrovkou a které barevně ladí k řemínkům pro letošní rok. To je však ve výsledku i vše, co hodinky přináší nového, nepočítáme-li nové odstíny řemínků. Ty jsou jako již tradičně dostupné ve dvou variantách – konkrétně v silikonové, která je kvůli lepšímu odvětrávání protkána otvory, a nylonové. Samotné hodinky jsou pak dostupné ve dvou odstínech – stříbrné a vesmírně šedé. Samozřejmostí jsou pak i dvě velikostní varianty, tedy 40 a 44 mm.

Bývá zvykem, že Nike edice hodinek je alespoň prvních pár týdnů po startu jejich prodejů nedostatkové zboží. Pokud si je tedy chcete ulovit, je dobré je objednat buď s dostatečným předstihem či zkusit štěstí u vícera prodejců. Silným hráčem je v tomto směru třeba Alza, která díky své velikosti od Applu dostává na sklad vždy velmi slušné množství novinek. Předobjednávky tam se tedy určitě bát nemusíte.

Související články

Dnes nejčtenější

.