Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  To je ten režim, kde to focení vypadá tak odporně?

  Ano to je přesně on, kdy BĚHEM FOCENÍ, tak jak bylo přesně napsáno v článku, na displeji vidíte rozmazané, divně zabarvené artefakty, které se navíc sekají a přesně jak bylo v článku napsáno, tak fotografie které z toho poté vylezou jsou perfektní. Je mi líto, že jste to nepochopil a samozřejmě si uvědomuji, že za to mohu já jakožto autor textu. Proto vás tedy ještě jednou chci požádat, abyste se nad psaným tetem zamyslel a pochopil jej. Děkuji pěkně.

  Vcera jsem taky delal fotky v noci. Nektete hrozne a rozmazane, jine fakt nadherne. Nicmene co me zklamalo je video. Natacel jsem neco v jednok baru (parket) a video ve tmave mistnosti strasne nekvalitni a rozmazane..:/

  Poku jsi dělal fotky se stativem a jsou rozmazané, tak to je problém. Pokud jsi fotky dělal bez stativu, tak rozmazané fotky jsou OK.

  V soucasnosti mam X. Pristi rok si zcela urcite poridim novy „Pro“. Fotky nejen v noci uzasne, bude (snad) mit navic 5G a USB-C. To bude dokonalost sama :-)

  5G vám bude naprosto k ničemu v tom dalším Iphonu? Proč? V ČR to bude spuštěno min za 4-5 let, nikoliv dřív.
  A USB-C přivítá rozhodně hodně lidí, ale lepší je nespoléhat, že v další verzi opravdu USB-C bude. Lighting mi nějak nevadí a s 18W adapterem úplně bez problémů.

  Ano, ale az na ten nocni rezim jsem se svym iX naprosto spokojen. Takze sam sobe obhajuji, ze pristi rok bych uz moh pristoupit ke koupi.

  Já jsem po 4 letech, co jsem vlastnil P9 a P10 od Huawei přešel na Iphone 11 Pro a poprvé na iOS a uvidíme. Už mě unavovalo kupovat vlajkové lodě , protože na ceně to po roce spadne na minimální hranici, což u Applu cením, že si drží tržní cenu.
  Přeci jenom chci už konečně něco, co bude plynule běžet a bez problému fungovat a nebude to prošpikované TOP technologiemi, které na žádném Androidu nefungují na 100% jak by měli. Na „uzavřenost“ systému si jistě zvyknu, protože upřímně ani v Androidu jsem se do ničeho nevrtal, nebo nebyl důvod a widgety, uspořádání ikon, customizace všeho možného z toho už jsem upřímně vyrostl a jde mi hlavně o funkčnost a podporu.

  Noční režim je super ale celkem zamrzí že apple není schopný ho pomocí softwarové aktualizace dát i na starší modely. Např. na starší Pixely ho dodali a stejně tak i na některé samsungy. Co jsem tak koukal na spec foťáků tak se XS hlavním snímačem neliší a výkonu má na rozdávání. Ono je pak smutné když někdo kdo má Huawei P20 lite udělá v noci lepší fotku jak já s mobilem za desetinásobnou sumu :/

  Noční režim je super ale celkem zamrzí že apple není schopný ho pomocí softwarové aktualizace dát i na starší modely. Např. na starší Pixely ho dodali a stejně tak i na některé samsungy. Co jsem tak koukal na spec foťáků tak se XS hlavním snímačem neliší a výkonu má na rozdávání. Ono je pak smutné když někdo kdo má Huawei P20 lite udělá v noci lepší fotku jak já s mobilem za desetinásobnou sumu…

  Výsměch Apple všem co si koupili loňský model klidně za 30.000 a teď nedostanou blbou sw funkci co má konkurence u daleko levnejsich telefonů. Já si třeba už další iphone nekoupím, i když je mám od ip3gs, protoze tohle je normální vyjebávka.
  Nebo mi někdo vysvětlete jak technicky to není jen otázka sw a loňský model by to nezvládl. Díky

  Je vidět jak Apple v některých oblastech zaostává, v tomto případě je to oproti top třídě Androidů o caa 2 roky.
  Nádherně je to vidět právě na porovnání na té fotce iP XS a IP 11.

  Což je nyní vlastnost už v cenové skupině i kolem 8000 Kč

  Hahaha. Xs. Rok starý telefón fotí horšie ako tri roky starý Pixel, lebo podpora. Prečo, prečo má Apple tak mizernú podporu. Na nočný režim nie je potrebný žiaden špeciálny HW, ktorý museli pre 11(Pro) domyslieť. Všetko čo potrebuje 11(Pro) aby snímal v noci má aj XS/XR. Snímač a NPU zo zameraním na spracovanie obrazu a SW. Podpora by Google: neobmedzuje nás HW, takže Nočný režim prinesieme aj na tri roky starý Pixel 1st Gen, toho času sa dá nový kúpiť za cca 7000kč. Používaný ešte lacnejšie. Ak však chcete používať Nočný režim v Apple ekosystéme. Váš Xs ktorý ste pred rokom kúpili za 30k je nepoužiteľný. Možno som trochu staromódny ale očakávam že prémiový produkt bude mať prémiovú podporu. A nie, ak mám vytasiť 30k a viac zakaždým keď sa Apple rozhodne ignorovať podporu z čisto obchodného dôvodu nedá sa naďalej rozprávať o prémiovej zariadení, tobôž nie o prémiovej podpore!!

Vložte vlastní komentář

celý text