Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Hlavne ma prekvapilo, že mi nefunguje stream STV a ani kopu ďalších streamov. Dúfam to opravia

  Úvod článku je lživý. Naopak Safari má velmi pomalý vývojový cyklus proti konkurenčním prohlížečům, které doručují pravidelně třeba i na tří týdenní bázi. Safari má stejný problém jako v dobách minulých měl Internet Explorer, protože jeho aktualizace je podmíněná aktualizací operačního systému.

  Richarde, jelikož další kupa streamů jde, tak to nebude asi nebude problém ze strany Applu a jejich Safari, jako poskytovatelů. Už tomu rozumíte? :) To je jako říct, že když vývojář aplikace neaktualizuje svou aplikaci na iOS13, že to je chyba Applu :)

  Takže Apple po devíti měsících aktualizoval Safari, zatímco jiné prohlížeče vydali nekolik nových verzí a Apple nás zásobuje jednou novinkou za druhou 😁 To byl vtip a nebo máte vážně v hlavě ovčí bobky?

  Objevuje se vám při dlouhém podržení nad textem (například v safari vyhledávači) lupa s kurzorem? Mě se celý text označí a nejde mi kurzorem pohybovat v textu jak to bylo dřív.. dá se to nějak zapnout?

  Pekne mi aktualizovalo Safari na Macu a rovnako krásne mi vyhodilo rozšírenia. Hlavne to, ktoré mi prekladalo stránky do slovenčiny. Dobra fajka!!!

  Jsem na tom úplně stejně. Nainstaloval jsem si místo toho rozšíření Polyglot, ale to přeloží jen označený text, nikoliv celou stránku. Pořeboval bych překladač, který přeloží pomocí Google Translate celou stránku na jedno zmáčknutí do češtiny z X jazyků. Zná někdo nějaké klidně placené, ale opravdu funkční rozšíření?

Vložte vlastní komentář

celý text