Zavřít reklamu

Pravidelně vám přinášíme seznam několika zajímavých macOS aplikací a her z Mac App Storu a ze Steamu, které jsou v daný den zdarma či za zvýhodněnou cenu. Snažíme se vybírat jen ty nejzajímavější, které by vám mohly být k užitku. Bohužel, může se stát, že aplikace opět sklouzne k původní ceně, což však neovlivníme. Aplikaci získáte tak, že kliknete na název aplikace.

Gold Rush! Anniversary

Tuto hru si můžete pamatovat z osmdesátých let minulého století. Tato adventura totiž sklidila nespočet úspěchů a kladných ohlasů, že se nyní vrací a navíc je postavena na nejmodernějších technologiích. Ke dnešnímu dni se na ni navíc vztahuje jedno-dollarová sleva.

Původní cena: $3,99 (79 Kč)

Turkey Day – Stickers and Filters

Aplikace Turkey Day vám přiblíží svátek Díkuvzdání, který se ve velkém slaví ve Spojených státech amerických. S Turkey Day můžete na vaše fotografie přidat řadu efektů, filtrů a nálepek, které vaši fotku doslova vtáhnou do atmosféry tohoto svátku.

Původní cena: $1,99 (25 Kč)

Romantic Photos – Frames, Collage & Greeting Cards

Tuto aplikaci ocení především všichni zamilovaní. Aplikace jako taková slouží pro tvorbu zamilovaných koláží a pohledů, které následně můžete rozeslat svým přátelům či rodině. Romantic Photos taktéž disponuje možností částečné editace výsledné fotografie nebo přidáním textu.

Původní cena: $6,99 (149 Kč)

Flyer Expert – Templates for MS Word

Aplikace Flyer Expert vám zpřístupní okolo dvou set užitečných šablon pro Microsoft Word, které zdokonalí vaše propagační materiály. Tuto appku nejvíce využíjí lidé, kteří často pracují s Wordem a potřebují svůj materiál nějak oživit. Nejzajímavější je však sleva, se kterou si nyní aplikaci můžete pořídit.

Původní cena: $9,99 (49 Kč)

URL Manager Pro

Jestliže hledáte aplikaci pro dokonalou správu vašich internetových záložek, pravděpodobně jste již zaregistrovali program URL Manager Pro. V tom si totiž můžete rozdělit záložky dle nejrůznějších kategorií a tříd a udržet si tak co nejlepší přehled. Na aplikaci je navíc v současné době poskytovaná vcelku solidní sleva.

Původní cena: $34,99 (349 Kč)

Gunship III – Combat Flight Simulator

Ve hře Gunship III se přenesete do role pilota Spojených států, který bojuje ve válce ve Vietnamu. Operovat budete zevnitř ultra-realistického 3D kokpitu, který přesně napodobuje tehdejší techniku. Samozřejmostí však taktéž je možnost katapultace, kterou pravděpodobně budete hojně využívat.

Původní cena: $4,99 (99 Kč)

Math-for-Kids

Tato aplikace, jak je již z názvu patrné, učí děti základy matematiky. Po nějakém čase by vaše dítě mělo být schopno plně chápat principům sčítání, odečítání, násobení a dělení. Aplikace je navíc obohacena o spoustu zvukových efektů a animací, které napomohou udržet pozornost snad každého dítěte.

Původní cena: $3,99 (79 Kč)

Dnes nejčtenější

Další články