Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Z tohodle mraku IMHO nezaprsi.

  O cosi podobneho se pokousela uz Nokia se svyn nGage, tezke herni vahy jako je Steam ci nVidia a zadna slava.
  A i ten XBOX byla dlouha leta ztratova zalezitost a to jeste ten navic tezi z technologicke blizkosti s Windows, nejsirsi herni platformy.
  Prakticky jediny kdo prorazil je Playstation a jeste se jakztakz drzi Nintendo.

  Ostatne i prvni pokus Apple Pippin dopadl neslavne.

  Ale treba prekvapi

  Možno máš pravdu ale… Ja som už dosť znechutený hrami typu Pay as you Play resp. kadejaké freemium kde ťa stále obťažujú reklamy a pod. Dokonca aj keď si človek za hru zaplatí stále to nie je hrateľné kým v nej niečo nekupuješ.

  Toto bude snáď cesta ako za nízke predplatné mať toto vyriešené a nemusieť sa báť aká reklama sa môjmu dieťaťu spustí uprostred hrania.

  Jestli máš na mysli Xbox Live, tak to je úplný nesmysl porovnávat. Přeci jen tam to máš k online hraní a jednou za měsíc máš vybrané hry.

  Apple Arcade je fajn, sice mě nijak nezaujal, jelikož jsem spíš na hry typu candy crash saga, apod. Ale už teď je mezi nimi pár kousku u kterých se člověk odreaguje. Navíc tam mají být hry, které nebudou jinak dostupné v App storu. A ruku na srdce, kdo z nás je ochoten zaplatit 200 Kč a více za jednu hru v App storu? Já teda ne a raději si zaplatím na měsíc 139 Kč, něco si tam zahraji a kdykoliv to zruším. A nesmírná výhoda je, jak se zmiňuje výše, že tam nejsou žádné reklamy a p2w mechanismus.
  Za mě to uspěje s tím co za vydavatele tam je. Jen by to chtělo vylepšit celou Arcade stránku, ať se tam dá pořádně vyhledávat. Ale to snad v nějakým updatu před spuštěním upraví.

  Včera jsem o tom zrovna přemýšlela můj názor je takový, že vydavatelé dostanou určitou částku za vývoj, samozřejmě podle typu a náročnosti hry a jména studia každý jinou, a pak už jen minimální % z počtu stažení hry. Některá studia to mohou brát jako reklamu, však jejich ostatní počiny se v Apple Arcade ukazují u detailů hry.

Vložte vlastní komentář

celý text