Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  AW co představí budou opět svou výdrží k ničemu, snad další generace, až dají úspornější displej.
  iPady PRO byly první ohebné iPady od Apple, buhužel jednorázově ohebné za neslušnou cenu!
  Apple jde solidně do řiti!!!! Já se už zbavil jak iPadu, tak AW4. Mám ještě Macbook Pro – příšerná klávesnice, SSD napájené na desce, hnus a to samé Mac mini, ale toho jsem se taky zbavil. Takže mám od Apple akorát MacbookPro a iPhone XSko, ale oba ty nedodělky prodám. Už se ze mě jakožto iOvce a Apple fandy stává Androiďák a Windowsák, ale testuju i Linux a ten je tedy o dost lepší (ale zas ten SW… mno), a Windowsu jsou ty aktualizace vážně pekklo na zblití!!!! Ale zvykám si :-(
  Mám Samsung S10+ a ten je SVĚTELNÉ ROKY PŘED APPLEM (rychlejší než XSko), jak kvalitou, tak systémem, prostě vším!!!! XSko bych si možná nechal, ale protože 512 GB varianta mě stála mordu a nyní vydají parametrově lepší levnější model XRka, který bude XSko překonávat snad ve všem, tak asi i XSko prodám. Beru to jako ojeb na lidi, koupíte si prémiový top model a za rok udělají levnější mrdku, která ten top model překoná… HNUS!!!
  Navíc ekosystém jde udělat i mimo Apple, není totiž jediný a vše se dá vyřešit.
  Říkám YES konci Apple, jabka patří do šrotu na mošt, nebo do pyré, ne do telefonu :-D!!!!!!
  Apple brzy skončí, jak tenkrát Nokia!!!!!!!!!! YES!!!!!!!!! Až Apple nasadí ARM do Maců a NB, to pak půjde do prdele totálně! Ty ARMové sráče nikdy nenahradí výkonné CPUčka. Pak možná odpadne spousta Hackintosháků a lidí se starými Macky, co budou mít ještě intelácké CPU…. no a pak jen tma na konci tunelu a konec v řiti jednosměrky a Apple bude jen shit, který opravdu chtít nebudete, to mi věřte! Navíc 7 jasnovidců z 10 mi doporučilo se na Apple vysrat, protože do 10 let krachne a ani mladí pak nebudou vědět, co je Apple :-D A to se stane!!!!!
  WAWG, Amen!!!!!!

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější