Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Nevěřím. Fake news už i tady! iOS ks nejbezpečnější v celé galaxií.

  iOS je na tom podstatně lépe, než Android.

  Ano, Google může vydávat bezpečnostní zaplatí každý měsíc, ale na 90% android smarphonů neběží čistý android. Většina výrobců si do toho cpe své blbosti. Což tento proces výrazně prodlužuje. Ve finále je na většině android zařízení zastaralý Android, jehož chyby byly zveřejněny v bugfixech.

  Tak to je jasny, kdyz to vetsinu sveta nezajima….preci nebude hacker, vynakladat svoje znalosti na ios, kdyz muze zasahnout system, ktery vyuziva vetsi pocet potencionalnich obeti. Stejna situace plati u Win, jen Vy si tady nalhavate, ze mate bezpecny system :-D

  abc – :))) Hackeři nechtějí s iOSem ztrácet čas… jasně. Jsou za to sta tisícové odměny, pro každého ambiciozního crackera by to byl vele úspěch apod., ale trvalo by to o měsíc déle :)))) Doporučuji nastudovat bezpečnost iOSu, macOSu a potom něco napište. A netahal bych sem iOS 9, kde nebyla Enclava

  Android je opensource. A je to majoritní mobilní platforma.

  Porovnáváte špatně porovnatelné. Férovější srovnání by bylo IOS vs W10p

  Otevřené zdrojové kódy znamenají snadnější nalezezení zranitelnosti. A tím, že je Android nejrozšířenější mobilní OS láká penetrační testery, hackery, atd.

  Je to nesmysl. Sandboxové aplikace opravdu pomocí nějakého kódu neumí nabourat bezpečnost :D Navíc, data jsou šifrovaná několika způsoby a to ještě tak, že i blbá fotka, je „rozkrájená“ na 40 částí a každá z nich je šifrovaná.

Vložte vlastní komentář

celý text