Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Neviem ako v Česku a v ostatných krajinách EU ale na Slovensku je oblasť požičiavania peňazí veľmi prísne regulovaná štátom a je presne dané čo musia zmluvy obsahovať Väčšinou banky s tým nemajú problém ale boli na Slovensku aj veľké banky ktoré museli meniť svoje zmluvy a VOP lebo prehrali súd aj pri kreditných kartách a ich úročení a to hlavne z dôvodu že ak si klient zobral úver automaticky mu vystavili aj kreditnú kartu , po skúsenostiach s apple pay a ako dlho to trvalo som u kreditky apple card pomerne dosť skeptický čo však pripúšťam že prvá krajina v Európe bude veľká Británia po Brexite lebo aj samotné pravidlá EU sú oblasti bankovníctva pomerne silno regulované oproti dosť voľnemu americkému finančnému trhu

  Možná je to tak dobře.. Protože je pravdou, že z 10 slovenských firem nám dobře a včas platí sotva 3-4. Zatímco v ČR je to naopak 7-8.. Nic proti ničemu a vše v dobrém, ale jakási finanční zodpovědnost + morálka jsou na SK o dost pozadu..

  som slovak a ano mas bohuzial pravdu .celkove co sa tyka narodnej mentality tak za cechmi hodne,hodne pokulhavame…

  Mám “rád” takéto zovšeobecňovanie bez argumentov…
  Finanční zodpovědnost – SR vyrovnaný štátny rozpočet a ČR v dobe jedného z najvyšších ekonomických rozmachov plánovaný schodok 40miliard Kč..
  Národná morálka a mentalita -> hlava štátu reprezentujúca národ -> prezident ČR Zeman, prezidentka SR Čaputová… bez komentára..

Vložte vlastní komentář

celý text