Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Nemá někdo info, kdy začne RB?

  Při zakládání účtu v RB v květnu mi bylo bankéřkou sděleno, že to poběží od září, navíc mám v aplikaci RB zprávu (úpravy podmínek k 1.9.2019). V přehledu hlavních změn je první položka – doplňujeme, že platební kartou v mobilu lze kromě běžné platby provést i výběr z bankomatu.

  A kdy se připojí Raiffeisen bank, která se stále holedbá, jak je bankou roku? Mám pocit, že jí dávno ujel vlak… Nebýt technických vychytávek Expandia banky, resp. eBanky, které byly ve své době opravdu na špičce a které RB asimilovala její akvizicí, tak jsou 100 let za opicemi.

  Přesně tak! Nechápu, kdo hlasuje v podobných anketách. Já jsem u nich ještě od doby Expandia Banky + mám účty u dalších 3 bank a rozhodně bych RB bankou roku nevolil ani omylem. A jejich motto: „Banka inspirovaná klienty“ mě v kontrastu se zkušenostmi vytáčí doběla!

  No to mě taky. Třeba ta příšernost jménem mobilní bankovnictví. Stará verze nebyla hvězdná, ale ta současná je na pěst. Tam něco najít, to je horor. Mám už od jara tendenci od nich utéct…

  Jj a uživatelsky nejpřívětivější banka roku jako vždy a všude poslední, to by se jeden posral… když si vemu jak dlouho jim trvalo updatovat appku na iPhone X a fakt že zatím se ani nezmínili že by Apple Pay aspoň testovali tak to bude tak za dva roky… ještě ze existuje Twisto

  Apple pay nacte pouze debetku z UC.
  Pri pokusu nacist kreditku, apple pay napise, ze neni bankou podporovana.
  Tak za me, UC dlouho ocekavanou sluzbu sice spustilo, ale jen na pul a pro me nepouzitelne, pac vse platim skrz prave kreditku.

  Funguji ostatnim v apple pay kreditky z jinych, podporovanych, bank?

  Take mi jde jen debetni karta. Ostatne i na webu UC pisou, ze spustili Apple Pay pro MasterCard (kreditni karta je Visa). Snad brzy spustit i pro kreditky (také ji využívám více, než debetní kartu), ale i toto se bude určitě občas hodit.

  zeptal jsem se na infolince a dostal nasledujici odpoved:

  „zapojení karet od asociace Visa plánujeme také, nemáme ovšem v tuto chvíli bližší termín, kdy by mohlo k napojení dojít.
  Doufáme, že vše proběhne k Vaší spokojenosti, v co nejbližší době.“

  Kreditni kartu mam taky od MasterCard, verzi Miles&More Gold. Ale nacist do apple pay i tak nejde.

  Jak tak vidim Unicredit,
  Nemaji zadne informace, kdy co spusti. Infolinka na baterky a PR ani nevi k cemu je. Nemaji snad ani paru, jak motivovali lidi, aby u nich zustali ci k nim presli.

  Vazeni muze mi nekdo rict, jak to, ze jsem si temer aktivoval Apple Pay cash?
  Chybi mi jen krok autorizace obcanky, do kteryho se mi nechce. Ale jinak uz mam apple cash kartu pridanou a ready.
  Jo ziju v CR, takze zadnej prespolnak z USA, co zajel do CR. Nechapu jak je to mozny.

Vložte vlastní komentář

celý text