Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Pokud má Apple v kontraktu se Samsungem, kolik displejů za určitou částku musí odebrat a Apple kvůli nižším prodejům iPhonů nechce nakoupit požadovaný počet, který má ve smlouvě, ke kterému se zavázal, musí zaplatit i za neodebrané displeje.
  Záleží na tom, co mají obě strany ve smlouvě.
  To my zde nemůžeme zhodnotit, když neznáme znění té smlouvy.

  Ach jo podľa informácií na zahraničných weboch Apple pokutu alebo sankciu za neodobratie zmluvného množstva nespochybňuje ale vraj jedna že namiesto displejov odoberie iné komponenty

  To je tak ked diely na iPhone vyraba Samsung,cudujem sa ze im uz dsvno apple neukazal fuckera,uz su vyrobci ktori by dokazali diely vyrobit kvalitnejsie a lacnejsie nez ten Samšunt

  Marek Benik, podle fotky nevypadáš, že jsi děcko. Apple kupuje displeje od nejlepšího výrobce displejů. A tím je Samsung, i když nemusíš tu značku mít rád. V čem vidíš problém?

  Zcela jistě se nejedná o pokutu… Pokud by jste pracovali v technologickém odvětví, věděli by jste, že se jedná velmi pravděpodobně o to, že kontrakt počítá s určitým objednaným množstvím. Na toto množství se rozpočítávají náklady spojené s vývojem technologie, stavbou linek, zaškolení personálu, plocha alokovaná v závodě apod. Tyto náklady by se velmi pravděpodobně investovali tak jako tak (nebo třeba ne kdyby bylo o nějakou výrobní linku míň). Každopádně slovo „pokuta“ nevyjadřuje správně případnou fakturovanou částku Applu. A už vůbec nevím proč by se měl Samsung soudit s Applem. Spíše se budou snažit náklady rozvolnit do dalších projektů např. smlouvu spojenou s dodáním displejů pro iPhone 2019 / 2020 apod. To je pro upřesnění…

  Rikas tomu samsunt ale v aplu mas jejich displej :D :D applovci nadavaj na android ale stejne od vyrobcu androidu maji dily v telefonech bez kterejch si apple ani neutre zadek…jediny co apple ma je operacni system dobre konfigurovanej nic jinyho dalsiho co by presahovalo konkurenci nastesti nemaj :)

  Iphone XS a X jsou předražené a ve srovnání s iPhone Xr. Alespon co se displaye týče. iOS mám radši než Android. Doma koukám na 24″ monitor Full HD a je to prima. Kdo potřebuje mít 2436×1125 při 458ppi na malém mobilu, trpí vážnou emocionální poruchou nebo jde o pouhou obět marketinku.

  Nicméně tady jde o podmínky smlouvy. Takže pokud tam je daný odběr, pak musí Apple zaplatit. Nižší prodejnost bohužel nedonutí Apple se zamyslet a Cook není žádný vizionář. Očekávám další iphone 11 začínající na 64 gb, jemností přes 800ppi a cenou tak 45.000 Kč :) Přečtěte si rozlišovací schopnost ok někde na netu.

Vložte vlastní komentář

celý text