Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  No já nevím, ale přijde mi, že když třeba není v oficiálním prodeji v ČR, tak ten prodej tady prostě zákonitě stagnovat musí

  Pokud bude Siri v češtině, bude reproduktor zajímavý. Do té doby je to jen kus hardwaru. S Apple Watch jsem to měl osobně podobné – dokud nepřišla podpora EKG pro Česko, nekoupil jsem si je (teď už je mám).

  Myslím, že vzhledem k prodaným kusům od konkurence, a velikosti českého trhu, nebude čeština ten hlavní limit, proč se tomu repráčku nedaří… ;)

  súhlasím jazykom to nebude
  Siri podporuje anglicky francúzsky španielsky taliansky švédsky nórsky fínsky portugalsky holandsky a rusky sú to všetky vyspelé trhy s najväčšou kúpnou silou Európy okrem Ruska

  Všechny ty „chytré“ reproduktory se budou prodávat jen tam, kde je podpora v lokálním jazyku. Nebudu si kupovat chytrý reprák, abych na něj musel mluvit anglicky nebo německy. Chci na něj mluvit česky.
  Jasně, že naučit SIRI češtinu asi není zadarmo, ale pak se nedá čekat, že by si to někdo koupil. Nebo jo, ale fanoušek. A pro fanoušky se to nedělá. Dělá se to pro masu lidí.

Vložte vlastní komentář

celý text