Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Děkuji za tip – zítra ji budu mít tak pak napíšu zkušenosti:-)

    Takže myš super:-) ale klasika – za prvé jsem si neuvědomil, že jsem levák a za druhé mne nenapadlo se dívat po velikosti – tahle je ve velikosti S což na mou tlapu není – tzn. udělal jsem dceři radost:-)))

    V segmentu vertikálních myší není zrovna moc velká nabídka od velkých zavedených značek (Logitech a spol). Když už nějaký model mají, je neuvěřitelně drahý. Naštěstí i v nižší cenové se nechá mezi méně známými značkami vybrat: https://www.kalper.eu/recenze-vertikalni-mys-c-tech-vem-09-hama-emw-500/ Mám zkušenost s vertikálními myšmi od Hama a C-Tech a i když se dílenské zpracování obou od sebe hodně liší, jedno mají společné – ruka je, při jejich používání v přirozenější poloze. Tenhle model od Connect It nevypadá vůbec špatně a je tak jen otázka, jak dobře padne do dlaně (což je dost individuální).

    Vertikální myš (Trust) používám dva dny. Je to hodně nezvyk. Největší problém je s dvojklikem, při něm lehce pohnu s myší, protože se nekliká proti stolu, ale „do luftu“. Pro hráče to fakt není, já to mám na zadávání dat v práci, abych odlehčil zápěstí.

Vložte vlastní komentář

celý text