Zavřít reklamu

Zatímco na dovolené máme tendence své iPhony, iPady či Macy spíše odkládat a bavit se, Apple Watch obvykle neopouštějí naše zápěstí. Vybavte se s námi na léto a pořiďte svým Apple Watch nový řemínek, nabíječku, nebo třeba kvalitní ochranu.

Kanárkově žlutý sportovní řemínek

Žlutý sportovní řemínek k Apple Watch z nové kolekce se naprosto skvěle hodí k létu, a to nejenom barvou, ale i materiálem, díky kterému pro vás bude jeho nošení příjemné i v opravdu horkých dnech. Řemínek je vyroben z vysoce odolných nylonových vláken, spletených do dokonalého vzoru. Flexibilitu a maximální pohodlí při nošení zajišťuje provlékací zapínání.

Maskáčový řemínek UAG Active

Maskáčový řemínek UAG Active se může pochlubit nejen netradičním designem, ale také vysokou odolností a pohodlností nošení. Je vyroben z vysokopevnostního nylonu, který skvěle odolá i v opravdu extrémních situacích, a díky kvalitnímu zpracování švů a nerezových přezek výborně a spolehlivě drží na zápěstí.

Sportovní smyčka

Je pro vás léto synonymem pro sportování? Pak by neměla ve vašem řemínkovém repertoáru chybět jakákoliv sportovní smyčka, která je na sportování jako dělaná. Originál z dílny Applu je tvořen nylonem, díky čemuž přilne dokonale na každou ruku. Potěší i upínací systém pomocí suchých zipů, díky kterému si utažení řemínku nastavíte zcela dle libosti. Kůže pod tímto řemínkem navíc perfektně dýchá a nepotí se. A když se přeci jen trochu zapotí, řemínek pot odvede.

Nabíjecí stojánek Spigen S350

S nabíjecím stojánkem Spigen S350 vynikne režim nočního stolku na vašich Apple Watch naplno. Pokud jste si dosud vystačili pouze s nabíječkou, která byla přibalená k vašim Apple Watch, proč se na přicházející léto nevybavit něčím novým? Díky speciální přilnavé vrstvě drží stojánek Spigen S350 prakticky na každém povrchu, Apple Watch jsou v něm zajištěny proti vypadnutí magnetem.

Ochranné sklo Belkin 3D Screenforce UltraCurve

Sklo Belkin 3D Screenforce UltraCurve ochrání displej vašich Apple Watch za každé situace. Zejména v létě, kdy školní lavice nebo kancelářské židle měníme za podstatně různorodější a svým způsobem nebezpečnější prostředí je displej našich hodinek náchylnější k poškrábání nebo dokonce rozbití. Sklo Belkin 3D Screenforce UltraCurve je vyrobené ve spolupráci se společností Corning a oproti běžným sklíčkům nabízí až čtyřnásobně vyšší ochranu.

Powerbanka Belkin pro Apple Watch a iPhone

Powerbanka pro Apple Watch a iPhone se stane jedním z vašich nejlepších společníků na cestách. Dokáže nabíjet současně váš smartphone i  Apple Watch, disponuje kapacitou 6700 mAh a díky dokonale kompaktnímu tělu si ji s sebou můžete vzít naprosto kamkoliv. Odolný hliník vydrží téměř cokoliv.

Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Ochranné pouzdro Catalyst Impact Protecion C

Chystáte se na tak trochu dobrodružnější dovolenou a máte obavy o to, zda ji vaše Apple Watch přežijí bez úhony? Pojistěte se proti případnému  poškrábání či jiného poškození těla hodinek tím, že je opatříte bytelným ochranným pouzdrem Catalyst Impact Protecion C. Vysoce odolné pouzdro ochrání také korunku vašich hodinek a splňuje normu MIL-STD 810G 3m.

apple watch black setup
Zdroj: Unsplash

Související články

Dnes nejčtenější