Zavřít reklamu

Úvodní Keynote vývojářské konference WWDC 2019 je za námi. Kromě představení nových operačních systémů i nového hardwaru na ní nechyběly ani vtipné momenty, případně chvilky, ze kterých si utahovali lidé na sociálních sítích – ať už se jednalo o vtípky chtěné, nebo nechtěné.

Applu se při konferenci podařilo vtěsnat obrovské množství informací do „pouhých“ dvou hodin. Jedná se obdivuhodný výkon, řada z nás ale tempo konference nestíhala. Do této řady patří i uznávaný vývojář Guilherme Rambo, kterého z uplynulých měsíců z našeho webu důvěrně znáte.

Terčem vtípků se stal také nový, nadupaný Mac Pro, který některým lidem připomínal struhadlo na sýr. Uživatelé si ale vzali na paškál také nový monitor nebo vysoké ceny nově představeného hardwaru nebo to, že se stojánek Pro Stand prodává zvlášť – a ne zrovna za nejnižší cenu:

 

Všichni se těšili na příchod iOS 13, ne každý si ho ale bude moci na svém zařízení vychutnat. Terčem vtípků na Twitteru se stala nejenom nekompatibilita některých zařízení, ale také nedočkavost, s jakou řada uživatelů instaluje betaverze nových operačních systémů na svá hlavní zařízení – a pak toho litují. Jiným zase neunikly ani takové maličkosti, jako je to, že při WWDC Apple nebyl minimálně v jednom případě použit USB kabel od Applu:

Apple na své letošní červnové WWDC představil operační sytémy iOS 13, watchOS 6, tvOS 13 a macOS 10.15 Catalina. Kromě toho se také světu ukázalo pár nových hardwarových kousků a rozloučili jsme se se službou iTunes, kterou v macOS Catalina nahradí samostatné aplikace Apple Music, Podcasty a Apple TV. Co na WWDC 2019 pobavilo nejvíce vás?

Související články

Dnes nejčtenější