Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Nechápu ten dovětek na konci článku… Autor si zřejmě mysli ze jsme všichni blbci co se neumí sami rozhodnout co si uděláme že sními penězi, navíc každý kdo ho chce na práci ho koupí bez DPH a ještě si ho dá nákladů takže je skoro úplně jedno kolik stojí.

  a navíc si ho odečte z daní si zapoměl

  A protoze je to investice nad 40kKc, zapise na kartu investicniho majetku a muze este odepisovat…

  Takze ho to nestoji vubec nic a este vydela…

  …No nic, jak tak sleduju vysplechty jablecnych fanboys, zrejme se k jabkovecem pribaluji tvrde drogy.
  Tak blbej snad nikdo byt nemuze.

  „Jablečné displeje jsou totiž i po letech stále funkční a spolehlivé“ – Světe div es, ale i poloprofi a profi kousky jsou po letech plně funkční a kvalitní a dokonce i levné monitory! Autor článku opět perlí. Profesionál už má dávno něco od EIZA – etalon kvality a profesionality, proč by měli tedy kupovat Apple displej? Příplatek cca 80K za 6K rozlišení, které lidské oko stejně už proti 4K nevnímá.

  Náhodou, na můj psací stůl v pokojíku, to bude bomba, tam mi konečně YT a FB budou zobrazovat vše dokonale a to mi smysl dává. Ještě si plánuji pořídit Mac Pro, přece jen, jsem programátor a chci, aby mi můj Word a Excel lítal, jak z praku! Ale nevím, zda tam je i ploténkový disk, nebo SD HDD, ale to jako Mac odborník, přes programování, Hardvár a Sftwári odhadnu dokonale.
  Kdybyste chtěli někdo poradit, jsem VŠÍM k dispozici.

Vložte vlastní komentář

celý text