Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Že Vás to baví komentovat, co ještě není jisté, že to tak bude vypadat. Až přijde, tak si ho stejně 20-30% koupí. Aktuálně si bohatě vystačím s iP6s 128 Gb + iPX 256 Gb. Upgradovat opravdu nemám potřebu …. ;-)

  ako dizajn je vec subjektívna pamätám si prípady ked mobil na oficialnych fotkách vyzeral super a relita nič moc a sú aj opačné prípady na fotke super a skutočnosti žiadna sláva preto si počkám na ked uvídim na vlastné oči a čo sa týka výkonu ten je dnes dostatočný aj dve generacie späť a ked si premietnem v pamati posledne štyri predstavenia na každom vyší výkon a nižšia spotreba ale relita vydrž cca rovnaká a polka prezentácie bude nové animoji

  Takový komentáře tu byly už, když měla vyjít 6tka. Takový komentáře tu byly už, když mělo vyjít Xko… A všichni si zvykly a většině se to líbí… takže bych nepředbíhal a počkal, jak to bude vypadat v reálu :)

  Pokud by vyvýšený prostor pro fotoaparáty měl nějakou přidanou hodnotu, jako třeba indukční pole, nebo nějaký tepelný zdroj.
  Dalo by se to použit, např. jako venkovní varna deska, když už to tak vypadá. 😂

  Ale to má být varná deska, je to novinka, plotnový foťák od iPhonu, za chvíli ho každý zkopíruje, ale né tak dokonale. Můžeš normálně fotit a když budeš mít hlad, tak si na tom usmažíš třeba pampelišky, taková RAW/NE-RAW strava, to je taky in.

  Dezignový hnus!
  1. Proč opět vystouplý foťák? Raději 2mm tloušťka navíc + trocha baterie, než ta plotna! Mimochodem, vešla by se tam ještě jedna čočka!!! Ale to přijde až za rok.
  2. Notch, proboha, PROČ???? Nelíbilo se mi to tenkrát a nelíbí se mi to ani teď a ani v budoucnu nebude. Raději užší proužek, než notch.

  Jinak očekávám cenu nad cca 40K v základu a za rok bude zas v bazarech s 30-40% slevou, úplně nový, nerozbalený se zárukou… jak se lidi/spíš firmy budou zbavovat budgetů….

  Pomalu je iPhone před Androidem v propadu ceny za necelý rok! V září minulý rok cca 8 měsíců neuteklo a už se XS 256 které mě vyšlo s krytem, sklem, dodatečnou zárukou na cca skoro 40 tisíc po bazarech za 25 tisíc úplně nové v záruce 24 měs. Je to snad nejvyšší propad ceny věci vůbec, co jsem si kdy koupil. Ale je stále pro mě TOP, takže nelituji, prodávat pod cenou nebudu, nechám si ho ještě nějaký ten rok. Pak se uvidí, jestli opět Apple, nebo jiný. U Pixelu 3 bych tolik neprodělal!

  Dobrý den osobně nechápu co tu melete osobně jsem za iphone xs 256 gb dal +- 34000 kč nechápu kde jste koupil iphone xs +sklo za 40000 když při prodeji stal tech 34000 a nevím kde jste našel noví iphone xs 256gb z cz distribuce za 24000 rád bych to viděl.Tak že opět někdo kdo koupil předraženou věc a pak tu brečí.Sám jsem našel cz distribuci zabalený od 27000 do 29000 tak že propad za rok není až tak velký a proti pádu cen Androidu kerý po 3 měsících pada o několik 1000 dolu

Vložte vlastní komentář

celý text