Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Mam od tmobile na chate 20 mb, uplne bez problemu, pevnou ip za 550.

  A kolik máš upload? J8 mám na chatě od O2 to stejné, ale upload je tak ubohý, že se nedá téměř používat a když se dívám do specifikace/nabídky, tak nemám co reklamovat:-) Upload ani na 1,5MB je v dnešní době tuším výsměch.

  Dnes jsem od O2 odešel. Pomalé a nefunkční domácí LTE, podpora nebrala vážně moje připomínky. T-mobile zakoupený před týdnem a zatím jede, tak jak jsem očekávál. Stejná služba neznamená stejná kvalita.

  mám k firemnímu tarifu ještě lte router od Vodafonu a limitem 60 gb dat, k tomu 4 čísla a sdileně 30 gb dat s cenou za vše 2400 Kč měsíčně

  U tarifu mam 10gb a uz to delam vycurane ze jim nenecham ani megabajt , samozrejme ze se i tak clovek musi hlidat at s tim vyjde tak kdyz mi zustane neco kolem giga tak pustim posledni den neco na youtube at se to vycerpa vsechno

  U paušálu u 02, když mi zbydou nějaké data, tak se mi přidají k novímu měsíci k těm 6. Tak že pokuď mi zbyde třeba 1 GB, tak druhý měsíc místo 6, mám 7.

  A tuhle výmluvu znáte? Přechod lte sim mezi vysílači je moooc drahý. Pokud neznáte, tak brzy asi poznáte. Protože paní ministryně takovouhle krávovinu brzy zapotí.

  Měl jsem dva roky od TM mobilní internet vzduchem (LTE) s FUP 40GB za 500. Jelikož jsem ho z chalupy stejně nikam nevozil, tak jsem přešel na internet do zásuvky (taky LTE) bez omezení za 400 plus měsíční pronájem modemu 39Kč. Jsem spokojen, koukám na seriály na HBO GO přes ATV5G a necuká se i když mám tu nejnižší rychlost. Jenom jsem měl zpočátku docela problém to z TM vyrazit, furt se vymlouvali na špatný signál. Až jsem napsal stížnost a pak to šlo. 😁

  Jo a pak to dopadne tak, že podepíšete smlouvu na rychlost X po instalaci se zjistí, že takovou rychlost vysílač z kapacitních důvodů nedává. Smlouva je na IČO a tak na nižší tarif, který vysílač zvládá neumožní. Stabilita jak pojď na mě z boku. Modem se neumí reconnectnout automaticky a tak jediný způsob je manuální restart. Toto je moje zkušenost s T-Mobile. Obnovil jsem VDSL a už stříhání metr na konec smlouvy pevného LTE.

Vložte vlastní komentář

celý text