Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    „tuto informaci získat díky zasvěceným zdrojům“

    je to pozitivna sprava pre Apple. to mi chcu vazne nahovorit ze je to nejaka tajna info a niekto to tajne ziskal a vypustil? jednoznacne marketing pre firmu v takejto podobne, nic viac. a ten zasveceny zdroj bude ai priamo Tim co potrebuje zvysit hodnotu akcii

    Přemýšlím, že by to mohlo být tím, že applemusic nemá free verzi s reklamami jako má spotify. Takže reálně by mohlo být víc uživatelů spotify jak applemusic, i když je více platících applemusic. (Jestli se pletu, neváhejte mě opravit. Používám jen spotify.)

    Obě služby jsem v časovém horizontu 2 let asi 4x porovnával a vždy jsem skončil u Apple Music. I když mám pocit, že Spotify o něco lépe navrhuje hudbu, tak Apple Music vyniká ve všem ostatním. Má intuitivnější + příjemnější ovládání a nejlépe funguje u automobilového handsfree, kde hudbu poslouchám nejvíce.

    Já přešel na Tidal, protože to co se line ze Spotify potažmo z Apple Music za kvalitu v roce 2019 je hrůza. Pokud tedy posloucháte hudbu na nějakých chrastítkách (AirPods, BT repráček) tak je to jedno, ale pokud máte aspoň trochu něco rozumějšího, co už nějak zní, tak rozdíl mězi 256kbps u Apple Music potažmo 320kbps u Spotify a HiFi/Master kvalitě u Tidalu (přes mega za sekundu)je propastný. HiFi kvalitu tedy nabízí vícero streamovacích služeb, ze známějších třeba Deezer.

Vložte vlastní komentář

celý text