Zavřít reklamu

Pokud se řadíte mezi fanoušky kvalitních filmů a seriálů, dnešní Keynote se vám zajisté velmi líbila. Apple se na ní totiž věnoval velkému vylepšení aplikace TV a hlavně pak její zcela nové sekci, kterou můžeme s klidným srdcem považovat za samostatnou službu – TV+. V té se objeví výhradně originální obsah z dílny Applu, na kterém se podílí ta nejzvučnější jména filmového průmyslu v čele se Stevenem Spielbergem či J.J. Abramsem.

Apple sice věnoval této novince relativně velké množství času, v konečném výsledku však o ní až tolik detailů neprozradil. Známe sice obsah některých seriálů a herce, kteří se v nich objeví, avšak neznáme cenu a ani přesný seznam zemí, ve kterých se objeví. I přesto však můžeme v České republice jásat. Kalifornský gigant totiž na svůj český web umístil sekci věnovanou právě této nové službě a to navíc kompletně v češtině. Je tak naprosto jasné, že i sem tato novinka dorazí a to již na podzim. 

Nová sekce webu toho příliš mnoho neodhaluje. Pustit si na ní totiž můžete “jen” videa, která Apple promítal na své keynote. Na samém vrcholku stránky pak Apple službu popisuje slovy: “Uvádíme Apple TV+, novou streamovací službu, kde nejvýraznější osobnosti televize a filmu vyprávějí příběhy, jaké dokážou vyprávět jen oni. Původní seriály a filmy všech žánrů najdeš exkluzivně v Apple TV.” 

Na úplném konci stránky je okno pro vyplnění vaší emailové adresy, na kterou vám Apple zašle informace o spuštění. Díky tomu tak budete mít jistotu, že o něm budete vědět jako jedni z prvních v České republice, potažmo pak ve světě. 

Související články

Dnes nejčtenější