Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Komerční banka to také oznámila dnešní aktualizací MOBILNÍ BANKA i MOBILNÍ BANKA BUSINESS pro iOS, kdy po rozjetí obou aplikací se následně zobrazila informace o Apple Pay i s interním odkazem na přidání platební karty do Walletu.

  Kromě Slováků budou nasraní i ti, co vlastní kartu mastercard od České spořitelny. Tam to prý spustí v průběhu března. Takže musím taky čekat.

  Tady je vidět jak informační embargo je proklientské. Vědět to, tak si vyřídím kartu od VISA. Ale co teď, má to cenu když březen je za dveřmi? Ale ono v přůběhu března může taky znamenat konec března začátek dubna. Mezitím ti Visa přijde dvakrát. Nechápu tuhle demenci ČS že to vůbec dopustila.

  kedze na SVK to este nemame, mozete niekto popisat ako funguje platenie na X/XS ?

  Ked treba zaplatit, tak prilozim telefon k terminalu aby telefon zaregistroval platbu a potom ho musim zdvyhnut a pozriet sa na neho aby som platbu autorizoval a znova prilozit k terminalu aby platba prebehla?

  pred platenim 2x stlacis bocne tlacidlo a spusti sa ti app Wallet, zaroven sa urobi FaceID autentifikacia a az potom prikladas telefon k terminalu
  viac info https://www.apple.com/cz/apple-pay/ alebo
  https://www.apple.com/105/media/en/apple-pay/2017/1b3e5430_fafc_4e9d_8114_4ba5eacf00f4/films/face-id/apple-pay-face-id-en-20171103_720x1280h.mp4

  ok diky :) presne tu autorizaciu som mal hlavne na mysli, ci je to az po prilozeni alebo to bezi sucasne pri spusteni apple pay :) … lebo inak by to bolo dost zlozite :D

  písal som do Fio banky v ČR, aby mi napísali, ako to je s G Pay, Pay a novým smartbankingom a odpísali mi toto:

  Vážený pane,

  děkujeme za dotaz. Aktuálně testujeme placení mobilem přes Google Pay, které bychom rádi umožnili našim klientům během pár měsíců. Následně se vrhneme na Apple Pay a naším přáním je, aby bylo vše připraveno a spuštěno ve třetím čtvrtletí tohoto roku.

  Nový Smartbanking je ve fázi testování, jeho spuštění je předpokládáno v horizontu nejbližších měsíců. S ohledem na probíhající testování přesný termín spuštění není stanoven.

  Děkujeme za pochopení.

  fio bude nejspis az dohromady ze slovenskym fio a ani kohak tomu nepomoze :-D jaka to byla cool banka v roku 2010

  Práve preto som písal do českej pobočky, pretože zo slovenských mi vždy odpísali, že „Budeme vás informovať prostredníctvom správy v internetbankingu“, čo ma už dosť vytočilo, tak som im to tam aj napísal, nech sa konečne vyjadria trochu normálnejšie :D Inak už ma to teraz netrápi, kedy príde Pay u nás na SVK, včera som rozbehal boon :D

  Ja mám účet aj v 365.bank a tá prinesie Pay medzi prvými, ale aj tak, do leta je ešte ďaleko, tak využijem boon. A ďakujeme :)

  Zkusil jsem výběr u bezkontaktního bankomatu a funguje 😃 Stejně jak u karty, je po přiložení iPhonu vyžadován na bankomatu PIN.

Vložte vlastní komentář

celý text