Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Kdyby Apple chtěl, může sám též dodávat kabely s větší mechanickou odolností = výdrží. Jenže to bohužel kvůli své ziskové nenažranosti nikdy nechtěl, nechce a troufám si tvrdit, že hned tak nebude chtít už jen proto, že z každého prdu dělá „exklusivní“ byť mnohdy stejně smrdutou kuličku :(

  To je ale zase reklamní článek – je to jen kabel (navíc neoriginální) a i ty první komentáře… „rychleji to nabíjí“ „luxus“ „Apple=Alza“ no to mě p…r :-D

  Mam 3 , teda ted uz jen dva.. po dvou mesicich prestal fungovat vizuelne zadne poskozeni … tak nevim … Zatim me nejdele vydrzely kabely od Sosche.

  Pri drobnejsim zkoumani se da prijit na to, ze v nabidce majo kabely znacky Eternico a je to same jen to nema zaplacenou certifikaci mfi a nenese to nazev Alza. Jedna se o stejny vyrobek, shoduje se i baleni a cena je o polovinu levnejsi. Takze se dostanete na stovku a to uz je za takovy kabel naprosta parada.

  Já teda musím říct, ze největší problém mám s kabely od jiných výrobců. Právě Apple kabely mi vždy vydržely nejdéle a přestaly fungovat až když byly očividně zničené.

  Kabely to nejsou špatný. Mám přesně tento k napájení mobilu v autě. Ale ty bužírka/oplet samotného kabelu je takřka neohebný. Kabel má hrozně tvrdé jádro a špatně se s ním manipuluje.

  Používám pro celou rodinu značku ROCK z Aliexpress a byť nemají žádné certifikace a stojí do 2 USD tak jsou bezchybné. Délka od 20 do 2 metrů. Máme je úplně všude a ty originální Apple už máme jen v krabičce. Takže proč Alza když stejnou službu udělají kabely z Aliexpress a levněji.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.