Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Nedělejte těm sviním reklamu. Operátoři jsou banda nenažraných čůráků. Tuhle službu si může zaplatit jen Čecháček, který si nechává srát na hlavu.

  Vidíte, cestuji po Evropě a přesto si tuto službu platím… ale tak smířím se s tím že jsem na rozdíl od vás čecháček a prosím pěkně komu že dělá kdo reklamu?

  Za mne souhlas teď jsem koukal a mám za měsíc 66 a půl giga dat v roamingu která neplatím, resp. V rámci balíčku video pass

  Jak tedy můžete sami vidět, výběr je skutečně široký a ceny nastaveny tak, že vaší peněženku nezruinují. TO SI DELATE PR**L NE?!

  problem je ze služba není neomezená ani přes oficiální aplikace, k cemu mi je balíček na YouTube když mi ty data tam pak zlikvidují reklamy? Navíc balíček jako takov je v principu omezení části internetové neutrality, ktera by měla být alespon zatím podle našich zákonu neomezovana…

  Mně by třeba nevadilo aby se mobilní data zrušily úplně. Je to kravina mít to v mobilu. Nutný věci si člověk udělá 2x denně na wifině za 5 minut. Všechno nad jsou zbytečnosti co blbnou lidi. Stačí vidět jak se lidi „baví“ v hospodách a na chodnících. Ještě že jednou umřu, kam svět spěje se mi vůbec nelíbí… Koukat na video na něčem pod půl metru :-) :-) :-) :-)

Vložte vlastní komentář

celý text