Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Bezva no tak to abych si koupil nový iMac. Bordel tohle :D Ale má to dobře Apple vymyšlený chceš li něco používat a nemůžeš , tak si kup nové zařízení a budeš moct . Samozřejmě že si kuli tomuhle novej iMac nepořídím , nejsem blázen.

  Ještě by to samé mohli v nějaké podobě zavést i v kombinaci AW – Iphone :)

  Apple Watch lze odemykat iPhonem uz nejaky patek. Staci si to povolit v nastaveni (otevrit aplikaci Watch -> Passcode -> Unlock with iPhone).
  Pak jen po nasazeni hodinek staci pohodlne skrze TouchID/FaceID odemknout telefon a hodinky se odemknou taktez.

  Adam: ja to napsal špatně. Samozřejmě to bylo myšleno tak, že když budu mít na telefonu heslo a vezmu ho do ruky kde budou nasazený v tu chvili odemknutyl AW tak se Iphone odemkne :)

  Poradíte my? Odemykani mi šlo, ale po upgrade AW na nejnovější OS mi pro pokusu zapnout na Macu odemykani hlásku, že AW musí být propojení k iCloud. Nevíte co s tím?

  Je to skvělá funkce, bohužel na svém iMacu se setkávám s tím, že se chová poněkud nevyzpytatelně. Někdy zkrátka funguje a někdy ne. Nepodařilo se mi přijít na to, čím to je, ale mám podezření, že to nějak souvisí s tím, že mám na počítači kromě svého účtu zřízené i další dva účty pro své děti. Používám AW3 a iMac 2017 MacOS 10.14.2
  Nesetkal se náhodou někdo z vás s podobným problémem?

  Nové zjištění:
  Pravděpodobně je tahle záležitost nějak svázaná s funkcí Kontinuita. Protože, když mívám problémy s odemykáním Macu pomocí AW, tak ve stejnou chvíli funhuje Handoff pouze z Macu na iPhone a nikoliv naopak.
  Dnes jsem to zase zkoumal a poté, co jsem prošel nastavení se to záhadně rozběhlo. Nyní zase vše funguje, jak má.
  Zajímavé…

  Tak po dlouhém zjišťování se mi podařilo na internetu dohledat, že se jedná o známý bug, který, jak se zdá, nebyl dosud odstraněn.

  Více je o těchto problémech napsáno v této diskusi:

  https://discussions.apple.com/thread/7891973

  Zatím to vypadá, že funkci lze „znovuzprovoznit“ pouze trvrdým restartem MACu a ta zůstane funkční až do doby, kdy na počítači dojde k přihlášení jiného uživatele.

Vložte vlastní komentář

celý text