Zavřít reklamu
Zpět na článek

Vaše názory

  Bezva no tak to abych si koupil nový iMac. Bordel tohle 😀 Ale má to dobře Apple vymyšlený chceš li něco používat a nemůžeš , tak si kup nové zařízení a budeš moct . Samozřejmě že si kuli tomuhle novej iMac nepořídím , nejsem blázen.

  Reagovat

  Ještě by to samé mohli v nějaké podobě zavést i v kombinaci AW – Iphone 🙂

  Reagovat

  Apple Watch lze odemykat iPhonem uz nejaky patek. Staci si to povolit v nastaveni (otevrit aplikaci Watch -> Passcode -> Unlock with iPhone).
  Pak jen po nasazeni hodinek staci pohodlne skrze TouchID/FaceID odemknout telefon a hodinky se odemknou taktez.

  Reagovat

  Adam: ja to napsal špatně. Samozřejmě to bylo myšleno tak, že když budu mít na telefonu heslo a vezmu ho do ruky kde budou nasazený v tu chvili odemknutyl AW tak se Iphone odemkne 🙂

  Reagovat

  Poradíte my? Odemykani mi šlo, ale po upgrade AW na nejnovější OS mi pro pokusu zapnout na Macu odemykani hlásku, že AW musí být propojení k iCloud. Nevíte co s tím?

  Reagovat

  Je to skvělá funkce, bohužel na svém iMacu se setkávám s tím, že se chová poněkud nevyzpytatelně. Někdy zkrátka funguje a někdy ne. Nepodařilo se mi přijít na to, čím to je, ale mám podezření, že to nějak souvisí s tím, že mám na počítači kromě svého účtu zřízené i další dva účty pro své děti. Používám AW3 a iMac 2017 MacOS 10.14.2
  Nesetkal se náhodou někdo z vás s podobným problémem?

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více


Leitz

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek