Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Nová aktualizace nepřináší žádnou opravu chyb na iPhone XS, které jsem hlásil Apple a měli být opraveny touto aktualizací! Chyby – nemožnost pozvat do kalendáře uživatele, stejně tak i aplikace Připomínky. Největší chyba s použitím eSIM v aplikaci iMessenger, kde bez připojení k internetu, selže jakékoliv odeslání zprávy jako SMS. Máte někdo podobné zkušenosti? Apple začíná být na úrovni Google a Microsoftu :((

  Já ten problém nemám. Všechno funguje. iPhone XS.

  Viz výše jsem se překlepl. Jde o problém s aplikací Zprávy ( iMessage ), která s jedním profilem eSIM má kolizi ( potvrzeno nejvyšší podporou v Apple ). Nevím jak to funguje v nastavení – klasická SIM + eSIM, tam být problém nemusí.
  Co se týče nemožnosti pozvat / sdílet Kalendář a Připomínky je to problém iOS 12.1 i 12.1.1 potvrzen na iPhone Xs, SE a iPadPro

  Hmm na iPhone XS max – vypadne R reproduktor po každém připojení v autě. Pomůže jen restart telefonu. Takže když chci „stereo nebo hudbu víc nahlas“ a jezdím autem několikrát denně pořád to musím restartovat. Na netu už to nějak řeší, ale asi to taky nebude odstraněno.

  Od aktualizace mám u ikony nastavení jednu notifikaci (viz upozornění na aktualizaci softwaru) a nevím jak se ji zbavit. Systém je aktuální a poté co jsem prolezl cele nastavení jsem našel příčinu. Věděl by někdo co s tím?

  Po aktualizaci na tento iOS mi nejdou stahovat zadne aktualizace. Ani „aktualizovat vše“, ani po jedne. Ani po restartu.
  Jelikoz jsem iPad 2018 koupil synovi na Vanoce, tak jej jeste nema a jsou tam jen predinstalovane. Takze 8 aplikaci primo od Apple mi nejde aktualizovat. Stahnout cokoliv noveho jde.
  Ma taky nekdo stejny problem?

  mám dotaz :) má někdo aktualizaci nainstalovanou na Iphone 6splus ? tu 12.1.1 ? :) funguje to vše normálně ? aktualizace je prý čerstvě vydaná :) cca 3.dny :O

Vložte vlastní komentář

celý text