Zavřít reklamu
Zpět na článek

Vaše názory

  Nová aktualizace nepřináší žádnou opravu chyb na iPhone XS, které jsem hlásil Apple a měli být opraveny touto aktualizací! Chyby – nemožnost pozvat do kalendáře uživatele, stejně tak i aplikace Připomínky. Největší chyba s použitím eSIM v aplikaci iMessenger, kde bez připojení k internetu, selže jakékoliv odeslání zprávy jako SMS. Máte někdo podobné zkušenosti? Apple začíná být na úrovni Google a Microsoftu :((

  Reagovat

  Já ten problém nemám. Všechno funguje. iPhone XS.

  Reagovat

  Viz výše jsem se překlepl. Jde o problém s aplikací Zprávy ( iMessage ), která s jedním profilem eSIM má kolizi ( potvrzeno nejvyšší podporou v Apple ). Nevím jak to funguje v nastavení – klasická SIM + eSIM, tam být problém nemusí.
  Co se týče nemožnosti pozvat / sdílet Kalendář a Připomínky je to problém iOS 12.1 i 12.1.1 potvrzen na iPhone Xs, SE a iPadPro

  Hmm na iPhone XS max – vypadne R reproduktor po každém připojení v autě. Pomůže jen restart telefonu. Takže když chci „stereo nebo hudbu víc nahlas“ a jezdím autem několikrát denně pořád to musím restartovat. Na netu už to nějak řeší, ale asi to taky nebude odstraněno.

  Reagovat

  Od aktualizace mám u ikony nastavení jednu notifikaci (viz upozornění na aktualizaci softwaru) a nevím jak se ji zbavit. Systém je aktuální a poté co jsem prolezl cele nastavení jsem našel příčinu. Věděl by někdo co s tím?

  Reagovat

  Po aktualizaci na tento iOS mi nejdou stahovat zadne aktualizace. Ani „aktualizovat vše“, ani po jedne. Ani po restartu.
  Jelikoz jsem iPad 2018 koupil synovi na Vanoce, tak jej jeste nema a jsou tam jen predinstalovane. Takze 8 aplikaci primo od Apple mi nejde aktualizovat. Stahnout cokoliv noveho jde.
  Ma taky nekdo stejny problem?

  Reagovat

  mám dotaz :) má někdo aktualizaci nainstalovanou na Iphone 6splus ? tu 12.1.1 ? :) funguje to vše normálně ? aktualizace je prý čerstvě vydaná :) cca 3.dny :O

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více


Leitz

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek