Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tak o takových číslech se androidim trollum muže jen zdát. A co mě na tom nejvíce baví je to, ze Apple k tomu nepotřebuje podbizive akce typu cashback a jiné a stejně v pohodě konkurenci prevalcuje. Holt, kdo umí, umí, kdo neumí, tak android 😂😂😂

  Good job Apple 🥳🙌🍾🥂💰🎉🎊

  Love🍎4ever

  androidim trollum je to totiž absolutně jedno víš xD Tohle akorát dokazuje to, jak apple geniálně tahá peníze ze zákazníků – nikoliv skutečnou kvalitu produktů.
  a propo. když má apple tolik peněz, proč je stále tolik bugů v OS? Že by ojebával i vývojáře? gratuluji good job xD
  * Běž si udělat úkoly do školy, ať nedostaneš poznámku.

  Tohle je od tebe ale velice „jednoduchý“ příspěvek. Spíš tedy zoufalá snaha si něco nalhávat.

  Aleši, nemyslíš že pokud chceš hodně peněz od zákazníka tak musíš mít v první řadě kvalitní a dobrý produkt? Nebo máš pocit že lidé budou platit tolik peněz za produkty Applu aniž by s nimi byli spokojeni?
  Tahat geniálně peníze že zákazníka můžeš v případě jednoho dvou a nebo několika desítek lidí. Ale rozhodně ne v případě stovek milionů lidí ročně.
  A kolik bugů ma OS bych nerozebiral protoze neni tyden kdy by nevyslo ven to kolik tisic lidi prislo o penize diky Androidu.
  Apple proste vyuzivaji lide s vyssim IQ a vetsinou z mest v pripade Androidu jsou to lide z vesnic a vetsinou se zakladnim ci nizsim vzdelanim.
  Cest vyjimkam

  Tohle je zvlastni fenomen, oslavovat bohatnuti firmy na svuj ukor. Prirovnal bych to k jasani nad tim, ze muj zamestavatel velmi bohatne a pritom vsichni delame za minimalni mzdu a prescasy darujeme firme.
  Kdyz me nekdo odrbe (proda mi vyrobek za neadekvatne vysokou cenu), tak rozhodne nemam dobry pocit z toho, jak se na me obohatil.
  Jak rikam, je to fenomen, neco jako stockholmsky syndrom.
  Jinak se to tyka hlavne iphonu, v diskuzich o macbookach uz se tolik nejasa.

  Naprosto souhlasím a nerozumím lidem jako Pavel a FruFru, kteří tu firmu budou ještě bránit xD

  * p.s. takový zaměstnance bych chtěl. Budeš jim kálet na hlavu a oni tě budou ještě oslavovat (y)

  Promiň ale tvé přirovnání kulhá na obě nohy. To že budeš pracovat za minimální mzdu je jenom tvoje hloupost. Buď nemáš co víc nabídnout na trhu práce anebo si tak neschopný že jsi víc nezasloužíš. To nemá s prodejem produktu nic společného. Stejně jako to že si koupíš neadekvátně drahý výrobek. Opět je to tvoje hloupost že si koupíš něco co podle tebe je předražené a nebo to není kvalitní. Představ si že jsou lidé kteří tyhle produkty považuji za kvalitní cenově v pořádku a proto si je kupují. A takových lidi jsou stovky milionů.

  Bože to je zase banda idiotů tady. Pavel, Aleš a další droidí trollové, chytnete se za ruce a plnou parou proti zdi. Jaké bugy a další sracky. Mám iPhony deset let. Každou radu. V životě se mi na něm nic neseklo, nezamrzlo, nespadlo, žádná reklamace, nic. Ne jak u těch droidich sraček!!! A opravdu unlogiš úvaha, ze Apple tahá ze svých zákazníků peníze. Tvl jako, tak jako asi každý podnikatel chce vydělat, co nejvíce, tak to je argument, jak pojď mě prcat z boku. A ze na úkor kvality. Jde vidět, ze jste v životě nic od Applu neměli, protože byste takové picoviny nesraly z huby. Mám iMaca z roku 2008, který nebyl nikdy v opravě. Díky aktualizacim funguje pořad perfektně. Dále jsem měl airy, pro-cka, mám tv, iPhony, nikdy, NIKDY, žádný problém, závada. Tak si už konečně vy androidi picusove uvědomte, ze Apple je the best a to ze na to nemáte a proto to hanite, to je vás problém!

  Love🍎4ever

  iDominiku nerozčiluj se, nemá to cenu. Těmto lidem to nevysvětlíš. Oni jsou totiž přesvědčeni, že výrobce jejich telefonu funguje z dobročinnosti. Frustrace z úspěchu Applu jim nedá spát. Mám tytéž zkušenosti jako ty. Hromada věcí od applu a minimum problémů, netvrdím, že žadné, ale rozhodně ne takové, abych musel migrovat najinou značku.

  Ono to asi nakonec bude tak, že vlasně k tě svým krámům nemaji co na svých fórech psát, tak chodí prudit sem. Hezký večer a hlavně klid.

  Díky Romane za povzbuzení, ale já jsem v klidu. To, že si o droidích uživatelích myslím, že jsou to píčusové, kteří jen kritizují kvalitu, protože ty jejich sračky letí po roce do koše, to je fakt. A zřejmě máš pravdu ohledně toho, že na svých fórech o těch krámech není co psát, tak lezou a hejtí tady. Neříkám. Taky by se mi líbil iPhone za třeba 20.000 Kč a ne za 43.000, taky by se mi líbilo pro-čko třeba do 30.000 Kč a ne za skoro 80.000 Kč.. Na druhou stranu Apple ví, že si to může vůči svým zákazníkům dovolit, tak jen blázen by zlevňoval a dělal podpůrné mrk. akce na podporu svých produktů. To Apple s radostí přenechává krámům a´la android tandem, které by ani zdaleka neměli takové prodeje jaké mají, kdyby se nedal některý ten jejich šunt koupit při otevření prodejny za 500 Kč. Hnus…

  Loveapple4ever

  Tady je applích vymazanců to svět neviděl. To přirovnání ke stockholmskému syndromu přesně sedí. Čím víc je výrobce bije jak cenou, tak nekvalitou, tím víc applistů k němu vzhlíží.

Vložte vlastní komentář

celý text