Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Zajimave bude jak se s tim poperou vyrobci ochrannych skel.

  Tak to mě napadlo jako první taky. Dále pak, že to bude po nějakém čase asi plné mikrovlásečnicových škrábanců :-( Prvně jsem byl taky fanda skládacího mobilu a to dokonce ještě, než byly vůbec myšlenky na něj vypuštěny, někdo mi asi musel vlézt do hlavy a hurá, nápad byl na světě :-) Teď už mě myšlenky na skládací mobil opustili.
  Proč si cpát do kapsy nějaký skládací bazmek, když můžu mít v báglu klidně NB, pokud potřebuji něco velkého. Jinak displej mobilu je OK. Mě plně vyhovuje XSko, chtěl jsem si koupit MAXe, ale nyní jsem rád, že jsem to neudělal, protože bych ho asi už prodával, či vyměňoval za menší XSko.

  IPhonistů bych se radši na podobný názory neptal, většinou maj všechno špatně, viz výsměch Samsungu za Note kvůli velikosti a najednou blik cvak iPhone X je na světě!

  Ty blikcvaku a co jak kdysi vysel iP5? Vsichni se mu smali za velikost, tvorili obrazky lightsaberu v podobe iPhonu a nakonec byl iPhone jeden z nejmensich telefonu na trhu :D

  ??? … Nechapem!Toto uz existuje predsa roky rokuce,vola sa to penazenka.

  Tak to jo, pán je odborník :-D Ale vážně to tady už bylo, kdysi s tím přišla nokia, nebo MS, teď už si nevzpomenu. Ale je docela možné, že s první myšlenkou přišel docela někdo jiný. Osobně nevím, zda bych to chtěl/využil, nesnáším totiž mikroškrábance na displeji – vím, že nejdou nijak skoro vidět, jen v určitém úhlu při vypnutém displeji, ale už ten pocit, že nemáte displej OK :-( Ale kdo ví, třeba se budou dělat ohebné ochranné skla, nebo se budeme vracet k fóliím :-D Ale fólie by asi ohýbání moc nerozdýchala….

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.