Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Podpora pirátství hudby?
  Co takhle si to koupit?

  Vy asi taky patříte do té kategorie lidí, kteří když ve městě překročí v automobilu rychlost o 6 kilometrů tak se jdou přiznat na městskou policii aby zaplatili pokutu a jejich svědomí tak zůstane čisté. Takže se pak nebudí ze spaní žejo. Tak si tam jděte stoupnout do fronty podobně postižených jedinců.

  Nerozumiem, prečo bez itunes. To ako keby tu bol članok ako si jednoducho nakrajať chleba bez noža.

  Ja jsem vyhledala způsob bez iTunes neboť z naprosto neznámých důvodů se mi po připojení iPhonu k PC přestala dělat automaticka synchronizace a zaboha už 4 dny nemohu přetáhnou z PC do telefonu písničky :-) dala jsem dokonce po dlouhém odkládání iTunes aktualizovat, ale nepomohlo to. Mohu tedy tvrdit, že jsem možná první člověk na planetě, který s Applem není spokojen. Už jsme měli s mým iPhonekm 7 mnoho problémů. Při první aktualizaci software se mi smazaly veškeré fotky, písničky a zprávy z telefonu, zůstalo tam pouze asi 20 fotek pořízených hned v první týdnu používání iPhone (dostala jsem ho na Vánoce), na to jsem se samozřejmě jako bývalý Androiďák velice rozhněvala a jala jsem se začít používat známý iCloud. Zhruba po měsíci jsem se rozhodla, že se tedy podívám na počítači, jak onen iCloud vůbec vypadá, kdybych někdy byla nucena si z něj opět zachraňovat data v telefonu. Přijdou na iCloud, opět tam na mě koukaly pouze jen ty fotky – těch 20, z toho prvního týdne po začátku používání iPhonu, žádné jiné, a v telefonu jsem jich měla několikset. Volala jsem tedy už značně rozpálená na Apple Support. S pánem jsem hovořila HODINU, a nepřišel na to, kde je problém, a tak se do našeho telefonátu přidal i anglicky mluvící pracovník. Na závěr byla záhada rozluštěna – můj skvělý iPhone byl jaksi špatně nakonfigurován s našim wifi routrem (ten jsem použila možná 3x, jinak jedu data neboť je mám rychlejší). Problém jsme vyřešili, ale já jsem rezignovala a na iCLoud už jsem nevlezla. No a dnes řeším tedy problém se synchronizací a přetahováním hudby přes iTunes do mobilu, zatím bez úspěchu. Jsem pevně rozhodnutá vzít celý notebook i svůj iPhone a jít osobně do iStore, aby mi pomohli. Tak proto jsou lidé, kteří ožná vyhledávájí stahování hudby jinčí cestou :-)

  Nechci nikomu nic krast. na strankach DW.de se daji stahnout kratka vyukova videa nebo vyukove mp3 pro vyuku nemeckeho jazyka. Legalne. Jak to sakra dostanu do iPadu? Nechci Apple hanit, ale s androidem to je velmi jednoduche. Jak u Apple? Pes ten prohlizes pd seznamu nebo jeste neco jineho?
  dekuji a pekny den
  Michal

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější