Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Jenom se nesmí odpojovat při telefonování?

  To že to dělá nevěstinec (abych nepsal bordel) při odpojení při hovoru je způsobeno chybou v chování hovoru vs proximity senzorem, všimněte si, že třeba ve Viberu nebo v Hangouts to nedělá. Pro normálního člověka samozřejmě nepoužitelné, ale tady pomáhá nastavení accessibility, když máte zapnutý Voiceover, tak to nepořádek nedělá. Ale samozřejmě, pro vidícíoho je tohle řešení nepoužitelné.

  Naprosto s tebou souhlasím. A teď si představ, že nevidíš a tvoje interakce s mobilními zařízeními je jen pomocí syntetického hlasu. Airpods už ke mě patří hodně, používám je s iPhonem, iPadem, notebookem s Windows, vlastně bych je skoro vůbec nemusel vyndavat z uší.
  Ale jedna spíš úsměvná zkušenost (i když v danou chvíli to teda pořádně naštve): Jsem zvyklí, že se nemusím starat o nabíjení sluchátek, prostě jen na pár minut šup do krabičky a je to. Jenže, to samé neplatí o samotné krabičce, kterou samozřejmě zapomínám nabíjet :-)

  Jedina vec co me odrazuje od jejich koupe je ze BT signal prochazi primo mozkem kdyz leve a prave sluchatko komunikuje mezi sebou. Proto jsem radeji zvolil beats x ktere maji drat za krkem, magnetickou spojku aby nespadly z krku a jsem nadseny. W1 chip je u sluchatek k iphonu podle me must have

  LOL Člověče, radiové vlny se šíří tam, kam je pošle anténa a ta tu bude všesměrová ;) Takže je úplně jedno, který sluchadla pořídíš, modrej zub bude do mozku svítit vždy. Vtip je v tom, že ta energie je tak malá….

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.