Zavřít reklamu

Právě probíhá veletrh spotřební elektroniky a inovací CES 2018, na kterém známé i méně známé firmy představují své vynálezy a produkty. Včera jsme vás informovali o tom, že značka Whirlpool přichází s více než dvaceti pračkami, sušičkami a troubami, které se dají ovládat přes Apple Watch. A přinášíme vám další zprávu z veletrhu, tentokrát se bude týkat ochrany pro MacBook Pro.

Společnost Incase oznámila, že v letošním roce uvede do prodeje obal IconConnected Power Sleeve pro MacBook Pro, který je navržen tak, aby poskytoval nejnovějším jablečným notebookům komplexní ochranu a napájení.

Pouzdro disponuje vestavěnou baterií, která je schopna napájet MacBook Pro přímo z pouzdra, což uživatelé ocení především na cestách. V podstatě by pouzdro fungovalo i jako powerbanka, přičemž baterie má kapacitu 14 000 mAh. Dále je pouzdro vybaveno portem USB-C a nabíjecím kabelem USB-C. Jelikož má obal také port USB-A, dají se přes něj nabít i ostatní jablečné přístroje, například iPhone či iPad.

Podle Incase je IconConnected Power Sleeve schopen nabíjet i více zařízení najednou, například jeden MacBook Pro a ještě jeden iPhone či iPad.

Obal je vhodný pro 13palcový a 15palcový MacBook Pro s USB-C portem. Do prodeje by se měl dostat ve třetím čtvrtletí letošního roku a jeho cena bude 199,95 dolarů, což je zhruba 4 300 korun.

Incase MacBook Pro fb

Zdroj: MacRumors

Související články

Dnes nejčtenější

.