Zavřít reklamu

Před několika dny jsme vás informovali o tom, že Apple v tichosti přidal do svého Online Apple Storu nové řemínky pro Apple Watch a obaly pro iPhone X. Cupertinská společnost však s rozšiřováním nabídky rozhodně nekončí, protože nově se v internetovém obchodě objevily další doplňky pro iPad Pro a iPhone.

Pouzdro na Apple Pencil a kožený návlek na 10,5palcový iPad Pro jsou nově k dispozici ve fuchsiové barvě, tedy ve stejné barvě, jakou jsme mohli v minulosti vidět i u náramků pro Apple Watch a obalů na iPhone. Kožený návlek na iPad Pro vyjde na 3 990 korun a pouzdro na Apple Pencil stojí 899 korun.

Apple dále představil silikonových kryt na iPhone 8/8 Plus a iPhone 7/7 Plus ve třech nových barvách, a to v paprikově oranžové, zářivě žluté a vesmírně modré. Všechny uvedené varianty stojí 1 190 korun. Jablečná společnost ve stejných barvách přidala před několika dny i silikonové kryty pro iPhone X, jak jsme vás už informovali. Předtím byla vesmírně modrá barva exkluzivní pouze pro kožené pouzdro na iPhone X.

Apple neustále rozšiřuje svou nabídku příslušenství pro iPady, iPhony i Apple Watch. Udělejte si na Vánoce radost.

iPad Pro fb

Související články

Dnes nejčtenější

.