Zavřít reklamu

Závodní hra GRID Autosport se konečně dočkala verze pro iPhone a iPad

Se závodními hrami pro jablečné produkty se v poslední době roztrhl pytel. Po simulátorech formulí a rally, které se před nedávnem dostaly na macOS, totiž dnes Feral oznámil další přírůstek do závodnické rodiny. A že to není přírůstek jen tak ledajaký. Na iPhonech a iPadech si totiž můžeme ode dneška zahrát velmi kvalitní GRID Autosport Racing.

Pokud na závodních hrách ujíždíte, nejspíš vám není hra GRID z konzolí či počítačů ničím neznámým. To, že jsme se ji však tentokrát dočkali na telefonech a tabletech jí na její kvalitě nepřidává. Její vývojáři slibují nevšední zážitek, který si užijeme díky kombinaci intuitivního dotykového a “nakláněcího” ovládání jablečného produktu.

Náročná hra pro náročné uživatele

Těšit se můžeme na 28 okruhů, na kterých se budeme moci prohánět ve více než 100 vozech. Nechybí samozřejmě ani kariérní režim, ve kterém si hráči užijí celou škálu typů závodu od klasického driftování či časovky, přes vytrvalostní závody až po závody v ulicích města. Už z tohoto lehkého nástinu herních možností je však nejspíš všem jasné, že je tato hra poměrně náročná a kvůli tomu si ji neužijeme na na ničem jiném, než na iPhonu SE, 7 či novějším, iPadu 2017 či na iPadech Pro, na všem musí být navíc nainstalován nový iOS 11. Samotná hra pak zabere při svém stažení zhruba 4 GB, při následném stahování textur a dalších potřebných věcí, bez kterých se hra neobejde, ukousne z vašeho úložiště další dva gigabajty. I tak však alespoň podle traileru stojí za to.

Pokud tedy podobné závodní hry milujete a zároveň jste vlastníky výše uvedených jablečných hraček, neváhejte a stahujte. Cena 299 korun není sice nikterak nízká, za prožitek z rychlé jízdy však rozhodně stojí.

GRID™ Autosport
GRID™ Autosport
Price: 249,00 Kč+
 • GRID™ Autosport Screenshot
 • GRID™ Autosport Screenshot
 • GRID™ Autosport Screenshot
 • GRID™ Autosport Screenshot
 • GRID™ Autosport Screenshot
 • GRID™ Autosport Screenshot
 • GRID™ Autosport Screenshot
 • GRID™ Autosport Screenshot
 • GRID™ Autosport Screenshot
 • GRID™ Autosport Screenshot

|
15
Leitz

Diskuze

  Skoda ze hra nepodporuje apple tv. Predpokladam ze ked prebiehalo portovanie/vyvoj tak stara apple tv by to nezvladla. Takze az to bude na apple tv plus podpora gamepadu tak to moze byt super.

  Reagovat
  Jaroslav Lukáčik

  Ked SE, tak 6S by to malo zvladat tiez, nie?

  Reagovat

  Trochu nepřesně napsaná kompatibilita…
  Compatibility: Requires iOS 11 or later. Compatible with iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, 12.9-inch iPad Pro, 12.9-inch iPad Pro Wi-Fi + Cellular, 9.7-inch iPad Pro, 9.7-inch iPad Pro Wi-Fi + Cellular, iPad Wi-Fi (5th generation), iPad Wi-Fi + Cellular (5th generation), 12.9-inch iPad Pro (2nd generation), 12.9-inch iPad Pro Wi‑Fi + Cellular (2nd generation), 10.5-inch iPad Pro, and 10.5-inch iPad Pro Wi‑Fi + Cellular.

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz